UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

ЯК УСПІШНО ВИРОЩУВАТИ ТА ПРОДАВАТИ КАРТОПЛЮ - ПІДСУМКИ СЕМІНАРУ ДЛЯ КАРТОПЛЯРІВ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Як ефективно виростити, зберегти та успішно продати картоплю? Як уберегти врожаї від комплексу небезпечних хвороб та отримати здорові бульби?
Щоб отримати відповіді на ці актуальні для картоплярів запитання та надати рекомендації 7 лютого 2018 в Київську область (заміська ресторація «KIDEV») з’їхалися фермери-картоплярі, а також виробники картопляної продукції – чіпсів і крохмалю - з Київської, Чернівецької, Житомирської та Дніпропетровської областей.
Підібрати оптимальний сорт картоплі певного розміру, відповідного рівня крохмальності для тієї чи іншої мети картоплярам вже багато років допомагає картопляна компанія ТОВ «Солана Україна» - один з організаторів заходу. Безперечним є аргумент, що правильний вибір сорту картоплі – вже частина успіху.
Та як бути з вирощуванням та культивуванням?
Протягом сезону культуру атакують небезпечні хвороби (однією з найнебезпечніших є фітофтороз), шкідники та бур’яни. Ці чинники, беззаперечно стають на шляху отримання вдалих врожаїв та достойного прибутку, якщо вчасно не потурбуватися про захист картопляних насаджень якісними препаратами.
Допомогу в цьому питанні картопляреві готова надати компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» - офіційний імпортер в Україну високоякісних Японських та Європейських засобів захисту рослин.
Крім багатьох інших, злободенним та дуже актуальним питанням при вирощуванні картоплі є її захист від фітофторозу –надзвичайно небезпечної хвороби, з якою людство бореться вже не першу сотню років.
Для висвітлення цього питання та надання ефективних інструментів боротьби, з Румунії  в Україну прилетів представник виробника фунгіциду РАНМАН ТОП, КС - ISK Biosciences Europe N.V. (офіційним імпортером продукції є «Саммііт-Агро Юкрейн») – Фелікс Манулеску.
Фелікс наголосив на унікальності продукту РАНМАН ТОП, КС, оптимальна оновлена формуляція котрого та діюча речовина – ціазофамід – гарантують виробнику картоплі надійний захист від фітофторозу. Він нагадав гостям, наскільки небезпечним є це захворювання. Саме воно спричинило «картопляний голод» в Ірландії у ХІХ столітті. «Але війна тривай й досі – відмічає експект, -  адже хвороба мутує й потрібно бути завжди напоготові, щоб дати їй відсіч».
РАНМАН ТОП, КС – інноваційний контактний фунгіцид для захисту овочів в екстримальних умовах. Препарат має як профілактичну, так і лікувальну дію, контролює фітофтороз та переноспороз на всіх стадіях їх розвитку.
В Україні препарат зареєстровано на картоплі, томатах та огірках.


Безліч запитань,  жива дискусія та поповнений багаж знать – результат семінару, організованого компаніями ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» та «Солана Україна», що об’єднав більш ніж сотню картоплярів та експертів картопляної галузі.

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев