UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

День Поля "Технології захисту та вирощування сої, кукурудзи та соняшнику"

     30 серпня на базі ТОВ «Птахівник» відбувся День Поля, який був присвячений технологіям вирощуванням кукурудзи, соняшника та сої.
     На захід зібрались місцеві фермери та агрономи господарства ТОВ «Птахівник», на полях якого було представлено лінійку гібридів кукурудзи, соняшника, а також сорти сої від основних насіннєвих компаній. Учасники Дня Поля мали змогу побачити на дослідних ділянках різні гібриди соняшника, кукурудзи та сої. Також, вони ознайомилися із системами захисту, які були використанні господарством.
     Фермери та агрономи побачили на практиці дію нового гербіциду ПЛЕДЖ, ЗП – поля сої та соняшнику стояли чистими від бур’янів.


     Крім того, при огляді посівів соняшнику учасники ознайомились з інформацією про фунгіцид ТОПСІН-М, КЕ для захисту від фомозу, фомопсису сірої і білої гнилей та гербіцид ТАРГА СУПЕР, КС проти злакових бур’янів.
     Завдяки використанню бакової суміші фунгіцидів ЯМАТО, СЕ та ПЕНКОЦЕБ, ЗП посіви сої були захищенні від пероноспорозу, септоріозу та церкоспорозу.


     Окремо, було обговорено проблему кліщів на сої та технологічні моменти використання акарицидів НІССОРАН, ЗП та БАЛАЗО, КЕ в суміші з ад’ювантом СКАБА, КЕ.

 

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев