UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

ОЗИМИЙ РІПАК - ПРИБУТКОВІ РІШЕННЯ - підсумки семінару в м. Умань  - червень 2018

Посівна вже завершена, тож час подбати про ефективний захист польових культур.
З цією метою 1 червня 2018 ТОВ "САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН" разом з офіційним дистриб’ютором ТОВ "Седна-Агро" провели спільний семінар, присвячений польовим культурам та їх захисту.
Семінар відбувався у місті Умань, що на Черкащині, та зібрав агрономів й представників фермерських господарств Черкаської і Кіровоградської областей.
Перша доповідь Мокрієнко Володимира – менеджера по роботі з VIP клієнтами ТОВ «Євраліс Семенс Україна» - була присвячена перспективам вирощування ріпаку в Україні.
Анатолій Гусак – продукт-менеджер ТОВ "САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН" - розглянув можливі проблеми на польових культурах, зокрема ураженість сої хворобами. Розповів про сучасний двокомпонентий препарат ЯМАТО, СЕ, який відмінно захищає сою від септоріозу, церкоспорозу, борошнистої роси та фузаріозу. Крім того, спеціаліст презентував рішення компанії по захисту сої від такого складного шкідника, як павутинний кліщ сумішшю препаратів НІССОРАН, ЗП та БАЛАЗО, КЕ.


Ефективний захист польових культур від хвороб починається ще на стадії посіву. Тож запорукою нормального розвитку рослини є протруєння насіння перед посівом. Анатолій Гусак представив гостям протруйник ФУНАБЕН Т 480, ТН, що запобігає розвитку кореневих гнилей, сажкових хвороб та плісняв в період сходів зернових та ріпаку.
Окрему увагу у своєму виступі продукт-менеджер ТОВ "САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН" приділив інноваційному біопродукту АМАЛГЕРОЛ, ЕВ, підкреслив унікальність його механізму дії та розповів про особливості застосування на польових культурах.
На семінарі розглянули питання погодно-кліматичних умов в Україні та вплив змін клімату на стан зернових культур. Гостям семінару були презентовані інноваційні рішення у листковому живленні від компанії ТОВ «Уніфер».
В ході відвідування демонстраційних ділянок на Седна-Арені, учасники заходу оглянули посіви соняшнику, де застосовувався ґрунтовий гербіцид АСТРЕЛ ПЛЮС, СЕ, який забезпечив чисте від бур’янів поле. Відвідали поле сої, на якому відмінно проявив себе гербіцид ПЛЕДЖ 50, ЗП, що контролює широкий спектр дводольних злісних бур’янів, таких як амброзія полинолиста, щириця звичайна, лобода біла та ін.


Регіональний представник ТОВ "САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН"  у Черкаській та Кіровоградській областях Андрій Таран на демо-ділянках озимої пшениці та ріпаку представив технології захисту озимих культур на всіх стадіях розвитку та вичерпно відповів на усі запитання присутніх.
Підводили підсумки та ділились враженнями на дружньому обіді.

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев