UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

"ПЕРЕДОВІ РІШЕННЯ У ЗАХИСТІ ВИНОГРАДУ" - семінар на базі ДГ ім. О.В. Суворова ДП

Виноград — теплолюбна культура, яка традиційно вирощується у південних областях України, зокрема в Одеській області. Придунайська Бессарабія – край багатьох національностей і культур, яких об’єднує любов до виноградарства, а секрети вирощування винограду тут передаються із покоління в покоління.
Проте, для отримання гарних врожаїв столових або технічних сортів, агроному слід докласти неабияких зусиль: вчасно підрізати лозу, слідкувати за розвитком грона та, звичайно ж, захистити виноградник від небезпечних  хвороб і шкідників, обравши ефективну систему захисту.
Зважаючи на це, 5 серпня 2017 компанією ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» було організовано семінар для виноградарів Одеської області на тему «Передові рішення у захисті винограду» на базі підприємства ТОВ «Велес» (виноробня «Колоніст») та «Дослідного Господарства імені О.В. Суворова ДП».


Базуючись на європейському досвіді та успішному багаторічному застосуванні на теренах України, спеціалісти ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» представили присутнім учасникам – фермерам та агрономам виноградних господарств, -  актуальну систему захисту виноградників від шкідників та хвороб.
Беручи до уваги світові тенденції щодо біологічного захисту культур, спеціалісти ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» розповіли гостям про  інноваційну лінійку біо-препаратів Sei-Pro, підкресливши важливість комбінування хімічних та біологічних препаратів при складанні системи захисту. Вже у цьому році біопрепарати стали частиною портфелю компанії і вже показали доволі успішні результати застосування.


В рамках виїзду на поле (виноградники «ДГ ім. О.В. Суворова ДП») агроном господарства на практиці продемонстрував обрану систему захисту виноградників від хвороб, основану на препаратах МІЛДІКАТ 25, КС, ТОПСІН-М 500, КС та МАНЗАТ, ВГ, закцентував увагу на найбільш розповсюджених хворобах винограду, згідно кліматичних особливостей цього року, та, спільно з колегами з «Самміт-Агро Юкрейн» порекомендував варіанти рішення нагальних проблем виноградарів.
Відкриттям стало те, що на виноградниках господарства було випробувано  інноваційний біостимулянт АМАЛГЕРОЛ, ЕВ. Учасники семінару мали нагоду ознайомитись з результатами застосування препарату -  покращенням ґрунтової мікрофлори, більш насиченому кольору листя, завдяки кращому засвоєнню рослиною поживних речовин, та пришвидшенням достигання ягід. За допомогою рефрактометра можна було побачити очевидну різницю в рівні цукристості необробленого та обробленого біостимулянтом винограду – оброблені препаратом АМАЛГЕРОЛ, ЕВ ягоди достигали певного рівня цукру набагато раніше.
Семінар виявився надзвичайно корисним. Агрономи з різних господарств обмінялись досвідом захисту своїх виноградників, а також відкрили для себе новинки, презентовані на семінарі  спеціалістами ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн».

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев