UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

МИСТЕЦТВО ВИРОЩУВАННЯ ТА ЗАХИСТУ СОЇ – ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД
 – підсумки семінару в м. Умань – квітень 2018

Соя – одна з найперспективніших культур для вирощування в Україні.
Тож, 3 квітня 2018 року, напередодні посівної компанії, ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» в партнерстві з ТОВ «СЕДНА-АГРО», офіційним дистриб’ютором засобів захисту рослин та насіння, провели семінар, присвячений передовим технологіям у вирощуванні сої. Семінар відбувся у місті Умань Черкаської області.
Розпочав захід генеральний директор «СЕДНА-АГРО» Олег Яровий, котрий у своїй доповіді зазначив основні вимоги до умов вирощування сої, висвітлив проблеми, з якими повсякчас стикаються аграрії при вирощуванні культури, вказав на ключові особливості вирощування сої в Україні.
Андрій Таран – регіональний представник ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» у Черкаській та Кіровоградській областях – презентував передові комплексні рішення компанії по захисту сої та систему захисту культури, що значно вдосконалилась у 2018 році. Детально розглянули механізм дії гербіцидів БАМБУ 480, КЕ та ТАРГА СУПЕР, КЕ. Окрему увагу приділили інноваційному японському гербіциду ПЛЕДЖ 50, ЗП, котрий спричинив справжній фурор на ринку у 2017 році та став безумовним бестселером!
Спеціаліст підкреслив, що соя – культура, чутлива до хвороб. А хвороби, в свою чергу, є надзвичайно небезпечним фактором і, без завчасного їх попередження, загрожують чималими втратами врожаю для фермера. Сучасний двокомпонентний фунгіцид ЯМАТО, СЕ контролює основні хвороби сої (септоріоз, церкоспороз, борошнисту росу, фузаріоз) і саме на застосуванні цього препарату базується схема захисту сої від хвороб.


Біопродукти – новий революційний напрямок від ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН». Саме інноваційним біологічним рішенням була присвячена доповідь Олександра Олійника – керівника департаменту розвитку продуктів. Серед біопродуктів виділили два – ті, що найбільш важливі у вирощуванні такої вибагливої культури, як соя: АМАЛГЕРОЛ, ЕВ – біостимулянт і біоактиватор ґрунту, що захистить культуру від стресів, посилить імунітет, підвищить засвоювання рослиною поживних речовин з ґрунту,  – та МІКОАППЛАЙ, ЗП – мікоризоутворюючі гриби для посиленого росту кореневої системи.
Ці два продукти зовсім нещодавно з’явилися на українському ринку, але проведені дослідження переконливо свідчать про їх неабияку ефективність та чималу прибавку врожайності при їх застосуванні.
На семінарі гостям було представлено насіння сої від насіннєвої компанії ТОВ «Євраліс Семенс Україна», лінійку добрив «Вуксал», форвардні програми та інструменти для фінансових рішень в агросфері.
Приємною несподіванкою для учасників семінару став розіграш 20 подарункових сертифікатів на отримання насіння, обробленого біопрепаратом МІКОАППЛАЙ, ЗП для посіву на 1 га.  

Тож, чекаємо на відгуки щасливчиків та бажаємо щедрих врожаїв!

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев