UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

Компанія ТОВ "Самміт-Агро Юкрейн" спільно з компанією "Вітера" та "Владам-Юг" провели семінар по захисту овочевих культур у Дніпропетровській області.


10.02.2017 р.  у смт. Петриківка, Дніпропетровської області, ТОВ "Самміт-Агро Юкрейн" спільно із компанією ТОВ "Вітера" та ТОВ "Владам-ЮГ" проводила навчальний семінар для овочівників. Протягом презентації регіональний представник "Самміт-Агро Юкрейн" Артеменко Дмитро  представив лінійку препаратів для захисту овочевих культур відкритого ґрунту в умовах регіону: Гербіциди -  Бамбу, Деврінол, Тарга Супер; Інсектициди - Аплауд, Балазо, Моспілан; Акарициди -  Санмайт, Ніссоран; Фунгіциди - Топсін-М, Ранман Топ, Медян Екстра, Казумін, Кольт та ад’юванти -  Скаба, Олемікс, Роубек.

Окрему увагу  було приділено новому сучасному інсекто-акарициду Акарамік, який буде зареєстровано у 2017 році. Також зацікавленість аудиторії викликала новина про розширення реєстрації потужного двокомпонентного інсектициду Іназума на томати.

На семінарі були присутні директори та агрономи овочевих господарств Петриківського та Дніпропетровського районів. Семінар пройшов у форматі активної дискусії,  обговорювання проблем і можливих варіантів їх вирішення за допомогою сучасних технологій і рекомендацій спеціалістів галузі. Наприкінці заходу всі учасники отримали професійні обґрунтовані відповіді на актуальні питання щодо вирощування та захисту овочевих культур.

 

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев