UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

ДЕНЬ ПОЛЯ НА ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ "ВЛАДАМ"

 Протягом двох днів – 28 та 29 липня 2017 - в Миколаївській області на базі фермерського господарства «Владам» проходив День поля, присвячений овочам відкритого ґрунту.
Присутні мали нагоду оглянути та детально ознайомитися з  інформацією про різні гібриди овочів, особливостями їх вирощування, ефективними методами захисту. Все це можна було почути та побачити безпосередньо на виробничих полях ФГ «Владам».  На трьох локаціях були розташовані поля солодкого перцю, томатів та моркви.


Спеціалісти ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» презентували системи захисту овочевих культур та відповідали на запитання присутніх.


Як контролювати основні хвороби томатів, перцю та моркви, захистити їх від шкідників – ось основні питання, які цікавили учасників семінару. Компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» має широке портфоліо продуктів для захисту овочевих культур. Фунгіциди МАНЗАТ ВГ, КОЛЬТ 690 ЗП, ТОПСІН-М 500 КС, РАНМАН ТОП КС, інсектициди МОСПІЛАН, БАЛАЗО, ІНАЗУМА, АПЛАУД були застосовані на полях господарства і демонстрували чудові результати.
Окремо була піднята тема біологічного захисту овочевих культур. Оскільки тема біологізації овочівнитва та отримання більш чистої та екологічної продукції наразі стає все більш актуальною. Новий напрямок біологічних продуктів ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» під брендом SeiPro надзвичайно зацікавив присутніх. Сучасний біологічний фунгіцид КАЗУМІН 2Л РК вже не один рік успішно застосовується українськими овочівниками. Презентація біо-стимулянту росту - інноваційного препарату АМАЛГЕРОЛ ЕВ, підкреслила його особливості і відмінності від інших продуктів, що нині присутні на українському ринку. Успішні результати в дослідженнях препарату на овочах стали предметом жвавого обговорення під час семінару.
День поля зібрав понад 120 гостей – фермерів, агрономів та експертів аграрної сфери, які мали змогу отримати відповіді на усі нагальні питання щодо вирощування та захисту овочевих культур.

 

 

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев