UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

Участь ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» у тренінгу міжнародного експерта Джеремі Дарбі «Вирощування ягідних культур: чорниця високоросла», організованому ТОВ «Фруктовий Проект»
   16 лютого на Вінничині проводився тренінг по вирощуванню чорниці високорослої, який зібрав велику кількість ягідників зі всієї країни. Провідні спеціалісти разом із Джеремі Дарбі (магістр із фізіології рослин, Великобританія), що має 26-річний досвід у вирощуванні ягідних культур,  розкрили характеристику цієї ягідної культури та особливість вибору  посадкового матеріалу; ознайомили із технікою, що застосовується при вирощуванні та обладнанням для післязбиральної доробки. Присутні протягом тренінгу змогли отримати вичерпну інформацію про систему удобрення та захисту, а також індивідуальні рекомендації щодо вирощування чорниці високорослої в Україні.
   Представники компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» також поділилися знаннями в цій сфері. Продукт-менеджер Анатолій Гусак розповів про світовий досвід використання інсектициду Моспілан, акарицидів Санмайт, Ніссоран,  фунгіцидів – Медян Екстра  та  Топсін-М, гербіциду Девринол на ягідних культурах.

  Особливо зацікавила слухачів доповідь про розвиток біологічного напрямку компанії у захисті плодових культур, а саме про властивості нового препарату - Амалгерол, реєстрація якого очікується найближчим часом. Основною його перевагою для ягідників є  покращення розвитку мікоризи та мікрофлори ґрунту під ягідні культури. Саме останнє привернуло особливу увагу присутніх, адже одним з перших кроків для успішного вирощування лохини є контроль кислотності ґрунту.
   Підсумки тренінгу ще раз підтвердили, що чорниця високоросла – це нова  багатообіцяюча культура, і що наша країна має всі можливості для вирощування якісного та конкурентоспроможного на світових ринках врожаю.

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев