UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

        Науково-практичний семінар «Використання продуктів ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» для  отримання  високих врожаїв та  якісної сільськогосподарської продукції» у м.Борщів, Тернопільської області.


  Наприкінці  лютого у м. Борщів, що на Тернопільщині, відбувся науково-практичний семінар, присвячений вирощуванню та захисту сільськогосподарських культур препаратами ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» в умовах Тернопільської області у 2017 році. Протягом семінару спеціалісти компанії - Федишин Олег (менеджер по Тернопільській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях) та продукт-менеджер Гусак Анатолій ознайомили присутніх із новими препаратами компанії, які от-от будуть зареєстровані на українському ринку: потужний та безпечний інсектицид Моспілан ПРО, фунгіцид проти септоріозу пшениці Фезан Плюс та інсектоакарицид Акарамік - проти кліщів та грушевої медяниці для захисту овочевих та плодових культур.

   В процесі навчання також звернули увагу на розширення реєстрацій таких препаратів як Іназума - на соняшник та томати; протруйник Фунабен Т та гербіцид Пледж – на сою.  Не обійшли увагою і весь спектр гербіцидів, фунгіцидів та інсектицидів ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» на польові культури та їх перевагами серед конкурентів.

 borshiv_seminar_2017

   Окремою темою наші фахівці винесли вплив та роль ад’ювантів у підвищенні ефективності застосування пестицидів. Зокрема, проінформували учасників про особливості застосування унікального ад’юванту Роубек - для покращення дії ґрунтових гербіцидів, розповсюджувача Скаба – для покращення проникнення фунгіцидів та інсектицидів, прилипача Олемікс в суміші з гербіцидом Тарга Супер та ад’юванта Вайс - для захисту препаратів від змивання опадами.

   Велику зацікавленість серед агрономів та директорів господарств викликала презентація нового напрямку нашої компанії – SEIPRO – біостимулятори та біопестициди, зокрема перша новинка – біопродукт Амалгерол для овочівників, що покращує ґрунтову мікрофлору, сприяє розвитку мікоризи культур та є унікальним антистресантом.

   Також були розглянуті основні питання по весняному захисту садів препаратами ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» і проведена дигустація яблук імунних сортів. Після семінару всі присутні мали змогу виїхати в сад для практичного навчання по обрізці молодих яблунь, що проводилось консультантом з Угорщини  Норбертом Коуцінгером, запрошенному ДП «Голланд Плант Україна».

 

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев