UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

Препарати від ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» - рішення для професіоналів!

Якісні засоби захисту рослин та сучасні технології від компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн», що пропонуються для українських садівників та овочівників, уже добре відомі багатьом професійним агрономам, які займаються великим промисловим виробництвом. Щорічно компанія оновлює асортимент та розширює сферу застосування уже відомих препаратів. Але крім великих господарств особливу увагу компанія приділяє фермерським господарствам та приватним господарям, що працюють хоч і на менших площах, але теж потребують якісних сучасних технологічних рішень. 

Для ознайомлення, наводимо короткий перелік основних препаратів, як нових, так і уже добре відомих українським аграріям, що можуть застосовуватися в невеликих господарствах та у приватному секторі.

Серед гербіцидів окремо хочеться виділити давно відомий японський селективний гербіцид Тарга Супер, КЕ. Він вдало поєднує в собі високу ефективність проти всіх видів злакових бур`янів та м’яку дію на культурні рослини. Широко застосовується на всіх овочевих культурах, картоплі, в садах та ягідниках. Норма внесення: однорічні злакові бур’яни 1,0 – 1,5 л/га, багаторічні злакові бур’яни: 2,0 – 3,0 л/га. Упаковка: 100г, 1л

Компанія «Самміт-Агро Юкрейн» має широку лінійку фунгіцидів – для максимального захисту плодових та овочевих культур від хвороб та лікування на ранніх стадіях ураження.

Акіра, КС – сучасний контактний фунгіцид проти парші та плодових гнилей. Один із базових фунгіцидів в системі захисту промислових яблуневих садів. Застосовується протягом всього періоду вегетації. Препарат безпечний для бджіл і може застосовуватися в період цвітіння, а також в кінці вегетації, так як сприяє кращому збереженню плодів в сховищах та поліпшує окраску червоно забарвлених плодів. Також може застосовуватися на виноградниках проти мілдью та кісточкових проти плодових гнилей.Норма внесення: 2,5 – 3,0 л/га. Упаковка: 1л.

Вентоп 350, КС – фунгіцид для захисту плодових насаджень від парші, працює при понижених температурах та стійкий від змивання. Препарат безпечний для бджіл, може застосовуватися в період цвітіння. Також ефективний на виноградниках проти мілдью. Норма внесення: 1,0– 2,0 л/га. Упаковка: 1л.

Кольт 690, ЗП – новий контактно-системний фунгіцид для захисту овочів від фітофторозу і альтернаріозу та виноградників від мілдью. Широко застосовується у світі на томатах та картоплі. Може використовуватися на цибулі та баштанних культурах проти переноспорозу (несправжня борошниста роса). Норма внесення: 2,0 кг/га. Упаковка: 1кг.

Казумін 2Л, ВР – унікальний японський біологічний системний бактерицид та фунгіцид лікувальної дії. Новинка 2012 року! Призначений для боротьби із бактеріозами на овочевих культурах та проти бактеріального опіку в садівництві. Високоефективний проти бактерій видів Erwinia, Pseudomonas, Xantomonas. Препарат безпечний для людей, тварин, птахів та комах запилювачів. Період очікування після обробки не встановлюється - збирати фрукти та овочі можна уже наступного дня після обробки! Норма внесення: на томатах проти Erwinia, Pseudomonas – 1,5 л/га; на капусті проти Xantomonas – 3,0 л/га; на яблуні проти Erwinia amylovora – 3,0 – 4,0 л/га. Упаковка:

Медян Екстра 350, КС – високоефективний мідьвмісний фунгіцид контактної дії проти грибкових та бактеріальних хвороб. Використовується в садівництві проти парші та бактеріозів, на виноградниках проти мілдью та антракнозу, на томатах та картоплі проти фітофторозу, макроспоріозу та бурої плямистості, на баштанних культурах проти переноспорозу. Препарат випускається у вигляді концентрату суспензії, чудово розчиняється та покриває поверхню листа. Може використовуватися на декоративних культурах та ягідниках. Норма внесення: в садівництві 1,5 – 2,0 л/га; на овочах 2,0 – 2,5 л/га; на виноградниках 2,5 – 3,5 л/га. Упаковка: 20мл, 1л

Топсін-М 500, КС – добре відомий японський фунгіцид із профілактичною та лікувальною дією. Є базовим у садівництві для контролю парші, борошнистої роси, плодових гнилей, заліковує рани після обрізки та градобою, контролює хвороби зберігання. На виноградниках застосовується проти оїдіуму та гнилей, на овочах – проти борошнистої роси, антракнозу, фузаріозу та гнилей. Також широко використовується на кісточкових культурах та ягідниках. Норма внесення: 1,0 – 2,0 л/га
 Для приватного сектору випускається Топсін-М, ЗП. Упаковка: 10г, 25г, 1л

Пенкоцеб, ЗП – профілактичний контактний фунгіцид. Широко застосовується на яблуні проти парші та плямистостей, виноградниках проти мілдью та на овочах (томати, картопля) проти фітофторозу та макроспоріозу. Норма внесення: в садівництві 2,0 – 3,0 кг/га; на овочах 1,2 - 1,6 кг/га; на виноградниках 2,4 - 3,0 кг/га. Упаковка: 20г, 1кг

Що стосується захисту саду від шкідників, то найкращою пропозицією компанії «Самміт-Агро Юкрейн» є унікальний японський системний інсектицид Моспілан, ВП – для контролю листогризучих та сисних шкідників. Широко застосовується в садівництві – в залежності від норми та періоду застосування може контролювати більшість шкідників (окрім кліщів). В овочівництві застосовують проти колорадського жука, всіх видів попелиць, трипсів, білокрилки та проти листогризучих шкідників. Стабільно ефективний в широкому температурному діапазоні, від +5° до +35°С. Препарат абсолютно безпечний для комах запилювачів, тому може застосовуватись під час цвітіння. Норма внесення: в садівництві 0,15 - 0,2 кг/га; на овочах 0,2 - 0,3 кг/га. Упаковка: 1г, 50г та 400г.

Балазо 100, КЕ – контактний інсекто-акарицид для захисту плодових культур від кліщів (дорослі форми) та від комплексу різних шкідників. Характеризується швидкою нокаутуючою дією, застосовується при t +15-25°C. Норма внесення: в садівництві 0,4 - 0,5 л/га. Упаковка: 1л.

Для вирішення проблеми із кліщами в продуктовому ряді компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» є два унікальні японські акарициди, що дозволяють забезпечити комплексний захист Вашому саду.

Ніссоран, ЗП – специфічний акарицид для весняного застосування, що контролює кліщів в ранніх стадіях розвитку (яйце, личинка, німфа). Дорослі кліщі, оброблені препаратом, відкладають нежиттєздатні яйця та гинуть через 7-10 днів. Має захисний період до 50 днів. Норма внесення: в садівництві 0,3 - 0,6 кг/га; на виноградниках 0,24 - 0,36 кг/га. Упаковка: 500г.


Санмайт, ЗП – акарицид для застосування протягом всього періоду вегетації. Контролює всі стадії розвитку кліщів. Візуальний ефект після застосування спостерігається вже через 15 хв. Має захисний період до 40 днів. Температура повітря не впливає на ефективність препарату.
При використанні акарицидів норму витрати робочого розчину збільшують до 600 – 1000 л/га для кращого покриття поверхні робочим розчином. Норма внесення: в садівництві 0,5 - 0,9 кг/га. Упаковка: 10г, 500г.

Також при використанні препаратів у сухій препаративній формі (порошки, гранули) для підвищення їх ефективності спеціалісти рекомендують додавати у суміш ад’юванти – спеціальні допоміжні речовини, призначені або для кращого покриття поверхні (наприклад Скаба, КЕ) або типові прилипачі (наприклад, Вайс, КЕ) – щоб запобігти змивання препаратів опадами чи під час поливу.

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев