UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

Важливі аспекти захисту яблуневого саду

7 липня 2016 року в м.Сокиряни на базі Корпорації «Дністер» відбувся семінар на тему «Важливі аспекти захисту яблуневого саду від компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн».

На захід з’їхалось багато садоводів з Західної України, щоб почути нові тенденції ринку та уточнити особливості застосування препаратів від ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн». Розпочався семінар із загальної інформації по продуктах компанії, було представлено перелік препаратів, що офіційно зареєстровані для саду. По кожному з препаратів показано практичні дані застосування. Потім більш детально присутні були ознайомлені з новими продуктами від компанії, що вийшли  на ринок України в 2016 році.

Крім того, на семінарі були підняті питання про нові напрямки в садівництві: біопродукти.  Отримали слухачі  також інформацію про застосування гуматів в саду від компанії ТОВ «Агроцентр Галичина», а також ознайомились з хелатованими препаратами від компанії «Еко-органік» та їх практичне застосування.

Закінчився семінар екскурсією в сади Корпорації «Дністер», де слухачі мали можливість на практиці побачити роботу таких препаратів від ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн»: Олемікс, КЕ, Медян Екстра 350, КС, Топсін-М 500, КС, Акіра, КС, Сакура, КС, Моспілан, ВП, Пенкоцеб, ЗП, Вентоп 350 SC, КС.

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев