UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

ВЛАДАМ-ЮГ, офіційний імпортер насіння «CLAUSE» В УКРАЇНІ

Насіння овочевих культур

Компанія «Владам-Юг» понад 10 років успішно співпрацює з найбільшою французькою селекційною компанією «Clause» та є офіційним імпортером насіння «Clause» на Україні.

Насіння овочевих культур «Clause» апробуються на полях ФГ «Владам», а також у всіх регіонах України і лише перевірені сорти надходять у фермерські господарства та агромагазіни. Ми - практики, під гібридами «Clause» в ФГ «Владам» (Миколаївська область), зайнято більше 300 гектар виробничих площ. Наші агрономи завжди готові дати пораду.

Набутий досвід дозволяє нам зробити правильний вибір, ми відбираємо насіння, що оптимально підходить до природно-кліматичних умов України, найбільш урожайні і стійкі до захворювань.

В асортименті «Clause» більше 110 сортів і гібридів з 30 овочевих культур. Багато з представлених на українському ринку гібридів є лідерами або стандартами, як в Україні, так і Європі!

«Clause» - це високоякісне насіння овочів, кращі сорти і гібриди французької селекції, які пройшли спеціальну обробку і мають польову схожість 92-99%. Усе насіння відкалібровані, що дає можливість висівати їх сівалками точного висіву. З 2006 року насіння кольорової та білокачанної капусти мають особливу якість EliSem.

Переваги роботи з компанією «Владам-Юг»:
* Прямі поставки насіння овочевих культур «Clause» із Франції
* Апробація насіння у всіх регіонах України
* Консультативна підтримка
* Доступні ціни

ПРАЦЮЮЧИ РАЗОМ - СТВОРЮЄМО ВАШЕ МАЙБУТНЄ!

Більше інформації про насіння на нашому сайті:
www.vladam-seeds.com.ua
Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев