UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

Новинки від ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» для інтенсивного овочівництва

Одне із важливих питань в технології вирощування овочів, яке довгий час не було вирішеним і призводило до значних збитків, це ураження бактеріозами. На сьогоднішній день бактеріозами ушкоджується більшість овочів. Суттєвих збитків бактеріози завдають при вирощуванні капусти, томатів, перцю, баклажанів, динь та огірків.

Уражують овочі бактерії різних видів і в різних рослин викликають різні візуальні симптоми, але проблема в боротьбі із ними спільна – існуючі фунгіциди, що широко застосовуються в овочівництві, на бактерії практично не діють.

Одним із небагатьох методів боротьби є застосування мідьвмісних препаратів, але на жаль це не завжди дає бажані результати і не дає можливості лікувати вже заражені рослини.

Для вирішення цієї складної проблеми ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» зареєструвала новий японський біологічний фунгіцид Казумін® 2Л, в.р. , який має сильну антибактеріальну дію та лікувальний ефект. Казумін® впливає на проліферацію (поділ та розмноження) клітин бактерій зупиняючи синтез білку, впливає на РНК, в результаті чого припиняється ріст і розмноження бактерій.
На відміну від мідьвмісних препаратів, які просто створюють на поверхні рослини захисний екран і перешкоджають проникненню патогену, Казумін®  завдяки своїм системним властивостям, здатний проникати всередину рослини і зупиняти розвиток бактеріозів навіть після появи перших видимих симптомів.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КАЗУМІН® 2Л:

• застосовується після перших ознак прояву бактеріозів;
• за умови сильного ураження, застосовується повторно через 7-14 днів;
• температурний режим для застосування складає +10 - 25°С (зазвичай при нижчих температурах бактеріози не розвиваються, а при більш високих, їх розвиток призупиняється);
• має вплив на антракноз та буру плямистість томатів;
• для розширення спектру проти грибкових хвороб та подовження
захисного періоду використовується в суміші із мідьвмісними препаратамиу мінімальній зареєстрованій нормі, наприклад Медян Екста® 350 SC к.с. 2,0 л/га  ;
• використовується для замочування розсади перед висадкою (0,2% розчин);
• препарат має системну дію і переміщується в листках та молодих зелених стеблах, вже через 6 годин після застосування вплив дощу на його дію є мінімальним;
• препарат має сильні лікувальні властивості та довгий період захисту (до 15 днів) ;
• безпечний для людей, теплокровних, бджіл та корисної ентомофауни;
• сумісний в бакових сумішах із більшістю пестицидів.

Бактеріози на овочах

Норма застосування препарату  Казумін® на овочах: 1,5  л/га.  Проти бактерій видів Xanthomonas необхідно робити бакову суміш Казумін® 2Л, в.р. 1,5 л/га + Медян Екстра® 350 SC, к.с.  2,0 л/га, або підвищити норму застосування Казумін® до  3,0 л/га). Максимальна кратність обробок: 3 обробки за вегетаційний період
Окремо слід зауважити, що Казумін® є препаратом безпечним для навколишнього середовища (тварин, птахів, бджіл та корисної ентомофауни) та людини – проводити роботи в полі та споживати продукцію, оброблену препаратом, можна вже наступного дня після обробки.

Іншим важливим питанням, є підвищення ефективності препаратів шляхом їх спільного застосування із ад’ювантами. Але щоб правильно їх застосовувати потрібно чітко знати, чим вони відрізняються, і в чому можуть бути корисними в овочівництві. Отже ад’юванти – це допоміжні речовини, які використовуються для покращення роботи пестицидів чи підсилення їх дії.
Уже добре відомим ад’ювантом від ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» є препарат на основі мінеральної олії Олемікс® 84, к.е. На польових культурах та овочах він застосовується для покращення прилипання робочого розчину до поверхні листя.

Починаючи із 2011 року ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» пропонує нові органічні ад’юванти, які покращують ефективність пестицидів, і в той же час працюють дуже «м’яко» не завдаючи фітотоксичності рослинам.
Скаба® – новітній органосиліконовий ад’ювант призначений для покращення роботи інсектицидів та фунгіцидів. Скаба® поєднує в собі властивості «супер-розповсюджувача» та прилипача. Робочий розчин із препаратом Скаба® краще покриває опушені поверхні та поверхні із восковим нальотом, і дозволяє розчину потрапити в важкодоступні місця. Застосовуючи із системними інсектицидами, наприклад із відомим препаратом Моспілан, РП ми суттєво підвищуємо їх стартову контактну дію. Застосування Скаба® допоможе в боротьбі із такими складними шкідниками як попелиці, листовійки, совки та кліщі. Застосування із контактними фунгіцидами дозволяє краще перерозподілити розчин із препаратам по поверхні листа, завдяки чому зменшується можливість проникнення патогену. Для роботи системних фунгіцидів, їх проникнення в лист, дуже важливим є наявність води, ад’ювант Скаба® сприяє зменшенню випаровування робочого розчину, і в той же час рівномірно перерозподіляє препарати на поверхні листа та утримує їх від стікання. Норма застосування на овочах: 0,1 л/га.

Ад’ювант Вайс® має інший механізм дії – це спеціальний прилипач, розроблений для зменшення змивання контактних препаратів опадами. В овочівництві використовується під час загрози затяжних дощів чи при вирощуванні на дощуванні. Використовується на овочах з нормою: 0,2 л/га.

Додатково у продуктовому портфоліо компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» з 2012 року з’явився новий фунгіцид Кольт 690, з.п.
Кольт® – фунгіцид лікувальної та захисної дії що призначений для захисту овочів від фітофторозу (Phytophthora infestans) і альтернаріозу (Alternaria solani). Кольт®  пригнічує активність ферментів та порушує ріст клітинної оболонки патогенну, має сильну антиспорулянтну дію. Препарат містить дві діючі речовини, що підсилюють дію одне одної та розширюють спектр контрольованих хвороб. Манкоцеб рівномірно розподіляється по поверхні рослин, утворюючи захисний шар, що перешкоджає проникненню патогенна в середину листа. Диметоморф частково проникає в середину листа та знищує інфекцію, що вже встигла проникнути.
Кольт® застосовується із нормою використання 2,0 кг/га як профілактичний фунгіцид до появи масових ознак захворювання, проте за необхідності він може бути використаний із лікувальною метою на ранніх стадіях інфікування. Період захисної дії, в залежності від погодних умов складає 7 -14 днів.

Компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» завжди намагається бути корисною сучасним українським агрономам, та практично щороку пропонує нові якісні та ефективні засоби захисту рослин.
Наразі тривають реєстраційні дослідження, та з 2013 року компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» вже пропонуватиме для продажу новий японський фунгіцид Ранман® . Це цілком нова розробка на основі абсолютно нової діючої речовини ціазофамід для захисту овочевих культур, котра успішно пройшла випробування і реалізується у Європі, а також проходить реєстрація в Україні на картоплі, томатах та огірках.
Характерною особливістю нової діючої речовини - ціазофамід є те, що при його застосуванні відсутній ризик фітотоксичності, він абсолютно безпечний для навколишнього середовища. Ціазофамід характеризується новим способом дії і може використовуватись в інтегрованих антирезистентних системах.
Особливістю препарату Ранман® є низька норма застосування - 20 г /га. У разі високого ризику інфікування обробка проводиться кожні 7 днів, у разі низького - інтервал може бути збільшено до 10 днів.
Серед переваг фунгіциду Ранман® при застосуванні на картоплі можна виділити відмінний контроль фітофторозу бульб, оптимальний захист нового приросту, відмінну стійкість до змивання дощем вже через 15 хв. після внесення, тривалий період захисту.
Дослідники і практики у Західній Європі відмітили надзвичайно високу стійкість фунгіциду Ранман® до змивання опадами. Ранман® проявляє стабільно високу ефективність навіть при опадах до 100 мм.
Відмітимо, що препарат абсолютно безпечний для корисної ентомофауни. Тому Ранман® може застосовуватись під час цвітіння та при наявності корисних комах. Також слід відзначити, що Ранман® може використовуватись у кінці періоду вегетації без щонайменшого ризику появи плям на овочах, що забезпечує більш гарний товарний вигляд плодів.

Для отримання більш детальної інформації про нові продукти компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн», а також професійної консультації з питань захисту рослин – телефонуйте: (044) 494-37-04.
 

 

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев