КОНТРОЛЬ ШКІДНИКІВ БЕЗ ПЕСТИЦИДІВ – ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРЕПАРАТУ СІЛКЕР В УКРАЇНІ

Підводячи підсумки сезону 2019 на дистриб’юторській конференції, що вже традиційно наприкінці року проходить у Києві, спеціалісти компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» відзначили, що українські фермери з кожним роком все більше прагнуть вирощувати не лише якісну, а й екологічно безпечну продукцію.

Так, у структурі продажів компанії в 2019 році біопродукти зайняли аж 10% порівняно з 6% у 2018. В лінійку біопродуктів «SeiPro», котру «Самміт-Агро Юкрейн» активно розвиває на українському ринку з 2017, року входять біостимулянти, регулятори росту та біофунгіциди, переважна більшість яких сертифікована для використання в органічному землеробстві та має сертифікати «Органік стандарт».

Проте на сьогоднішній день на ринку є не так багато ефективних та повністю безпечних інструментів для контролю шкідників. Тож, і хіміки, і аграрії активно шукають рішення.

Як контролювати шкідників, не використовуючи традиційних пестицидів, та який досвід застосування продукту СІЛКЕР вже є у світі – розповіли Ewa Balazinska та Justyna Janowska Policht - представники компанії-виробника ICB Pharma. Щоб максимально детально описати переваги препарату та відповісти на всі питання гостей вони спеціально прибули на конференцію з Польші.

СІЛКЕР  - інноваційний засіб для фізичної іммобілізації шкідників, що складається з суміші силіконових полімерних сполук. Препарат створює на тілі шкідника трьох-вимірну іммобілізуючу полімерну сітчасту структуру, блокуючи фізичні функції його організму. Це – запатентована 3D-IPNS технологія, на основі якої розроблено продукт.

На відео, котре гостям конференції продемонстрували польські колеги чітко видно, як попелиця, оброблена СІЛКЕР повністю втрачає спроможність рухатися, внаслідок чого гине протягом 10 хвилин.

У Європі продукт зареєстрований під торговою маркою SILTAC®. SILTAC® та SILCARE™ є зареєстрованими торговими марками компанії ICB Pharma.

СІЛКЕР є безпечною альтернативою хімічним засобам захисту рослин (інсектицидам  та акарицидам), але має біологічну активність на тому ж рівні, що й  традиційні засоби!

Препарат ефективно  контролює павутинних кліщів, білокрилок, личинок щитівок, попелиць,  трипсів, листоблішок та має надзвичайно широкий спектр застосування.  Продукт застосовується на плодових деревах, ягідних, овочевих, зернових  культурах, декоративних деревах і чагарниках. Крім того, СІЛКЕР може бути використаний у бакових сумішах з хімічними засобами захисту рослин.

Приємною  новиною є те, що продукт уже  доступний в продажу, тож вже у 2020 році  українські аграрії зможуть переконатися в його безпечній та ефективній  роботі!