КЛУБ "СУМІ-САД"

КЛУБ «СУМІ-САД» - спілка українських професійних садівників, що вирощують плодово-ягідні культури, обирають засоби захисту ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» (САЮ) та прагнуть отримувати щедрий та якісний врожай!

Членство в Клубі «Сумі-Сад» гарантує:

  🍎 доступ до корисної інформації в галузі садівництва;

  🍎 можливість обговорити актуальну проблематику з іншими членами клубу;

  🍎 індивідуальні консультації експертів садової галузі;

  🍎 участь в закритих профільних заходах (поїздках, семінарах та вебінарах);

  🍎 участь у розіграші цінних подарунків.


УЧАСНИК ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ: сільськогосподарське підприємство (юридична особа), що вирощує плодово-ягідні сільськогосподарські культури на площі понад 40 га та є кінцевими споживачами товарів САЮ.

ЧЛЕН КЛУБУ «СУМІ-САД»: представник учасника програми (фізична особа), що безпосередньо приймає участь у клубних заходах.

Умови участі у клубній програмі лояльності:

1.  Зареєструватись на участь у Програмі (Заповнити Заявку та відправити на info@summit-agro.com.ua ) – до 31.03.2021р.;

2.  Придбати Товари САЮ* на суму від 30 000 дол. США (по індикативним цінам**) у офіційних дистриб’юторів або субдистриб’юторів САЮ;

  • з них Спеціальних Товарів на суму від 20 000 дол. США (Таблиця 1);
  •  з них 5 спеціальних Товарів, в обсязі не менше мінімального (Таблиця 1);


3.  Надати завірені копії видаткових накладних, що засвідчують факт покупки – до 31.10.2021р.

(САЮ залишає за собою право запитувати в Учасника інші документи на підтвердження інформації, що ним надається для отримання Бонусу).

Бонуси по Програмі:

🍏 Бонуси розраховуються як 3% від суми покупок товарів САЮ в рамках терміну дії Програми;

🍏 Бонуси по Програмі нараховуються після виконання усіх умов Програми за індикативними цінами;

🍏 Бонуси можна отримати у вигляді:

  • Грошової винагороди (Перерахунок коштів на р/рахунок Учасника в українських гривнях за курсом Національного банку України на день укладення Договору).
  •  Товарів САЮ (придбання товарів САЮ на суму бонусу (розрахованих по індикативним цінам) за ціною, що еквівалентна 1 грн. за 1 л/кг).


🍏 САЮ залишає за собою право не здійснювати виплату бонусу у разі наявності заборгованості Учасника перед Офіційним дистриб’ютором за придбані Товари САЮ до моменту погашення боргу. 

🍏 У разі, якщо Учасник обирає Бонус по Програмі у вигляді Товарів САЮ, він зобов’язаний попередньо узгодити можливість поставки кожного окремого Товару САЮ та терміни його поставки з представником САЮ. САЮ залишає за собою право відмовити у поставці окремого Товару у якості Бонусу по Програмі у разі його фізичної відсутності на складах САЮ або інших об’єктивних причин.

 *- під Товарами САЮ маються на увазі товари, що імпортуються та/або реалізовуються САЮ на українському ринку, відповідно до переліку, визначеного в Заявці про намір участі у Програмі.

** - під Індикативною ціною мається на увазі ціна одиниці відповідної Продукції, встановлена САЮ для цілей обрахунку загальних обсягів придбання Продукції та Бонусів, що доводиться до відома учасників Програми разом з умовами Програми та Заявкою.

Таблиця 1. Спеціальні товари для програми «Сумі-Сад»

Механізм участі у клубній програмі лояльності та членства в Клубі «СУМІ-САД»:

 🍎 Бажаючі стати Учасниками Клубної Програми повинні заповнити Заявку (до 31.03.2021).

 🍎 Представник САЮ перевіряє відповідність умовам Програми та надсилає лист-повідомлення щодо того, що компанія стає Учасником Програми, а заявлені представники Учасника – стають Членами Клубу.

 🍎 Учасник здійснює покупки товарів САЮ через офіційних дистриб’юторів чи субдистриб’юторів та надає представнику САЮ копії видаткових накладних до 31.10.2021.

 🍎 Протягом 2021 САЮ організовує заходи для Членів Клубу (розсилки, семінари, демо, тематичні поїздки, тощо).

 🍎 Виплата Бонусу Учасникам здійснюється протягом листопада-грудня 2021 року, у разі виконання Учасником усіх умов Програми.

 🍎 В кінці 2021 року САЮ проводить Щорічну Зустріч Клубу, нагородження найбільш активних Членів Клубу та розіграш цінних подарунків (серед яких сувенірна продукція, сучасні смартфони, оргтехніка та подорожі).

 🍎 Заявлені представники Учасників бонусної Програми «Профіт-2021» можуть бути Членами Клубу та брати участь у заходах Клубу без можливості отримання Бонусу.

ОСНОВНІ ТЕРМІНИ ПО ПРОГРАМІ:

1.   Подача Заявки – до 31.03.2021р.;

2.   Купівля товарів САЮ та подача видаткових накладних з 01.11.2020р. до 31.10.2021р.;

3.   Отримання розрахунку по бонусам 2021 року – до 31.12.2021р.

Політика конфіденційності:

Беручи участь у цій Програмі, Учасник погоджується на розкриття своїх даних, які можуть бути використані САЮ з метою покращення співпраці, в тому числі в рекламних цілях.

Беручи участь у цій Програмі, Учасники надають Організатору згоду на безстрокове та безкоштовне: (і) отримання, збирання, обробку, реєстрацію, накопичення, зберігання, зміну, поновлення та використання інформації, яка відповідно до вимог законодавства становить персональні дані; (іі) занесення такої інформації до баз персональних даних. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

Юридична інформація:

Програма Клуб "Сумі-Сад" діє із дати затвердження та опублікування на офіційному сайті ТОВ "Самміт-Агро Юкрейн"  і до 31 грудня 2021р. Програма може бути продовжена на наступні роки. До цієї програми можуть вноситися зміни протягом строку її дії. Організатор також може оголошувати нові програми протягом строку дії цієї програми з подальшим повідомленням Учасників.

Цей документ не становить собою публічну пропозицію укласти договір. Викладена тут і вище інформація є оголошенням про конкурс в рамках публічної обіцянки винагороди відповідно до ст. 1150 Цивільного кодексу України та містить усі істотні умови оголошення конкурсу, а саме: (а) предмет, що полягає у виконанні дій: досягненні визначеного умовами конкурсу обсягу придбання товарів ТОВ "Самміт-Агро Юкрейн"; та (б) нагорода, що полягає у можливості отримання бонусу у формі та у розмірі, передбаченому умовами конкурсу. Інші умови конкурсу повідомлятимуться персонально кожному, хто виявив бажання взяти участь у програмі.

Конкурс є закритим та проводиться серед найбільших споживачів товарів ТОВ "Самміт-Агро Юкрейн", яке є засновником конкурсу, має ідентифікаційний код юридичної особи: 30301758, та місцезнаходження за адресою: 03150, м. Київ, вулиця Горького (Антоновича), будинок 172, літера А, поверх 11.

Щоб зареєструватись у програмі:

Напишіть нам на info@summit-agro.com.ua лист із темою Клуб"Сумі-Сад". У відповідь ми надішлемо Вам Заявку для заповнення. Заповнену Заявку потрібно відправити назад на цю ж адресу. Після перевірки модератором Вам прийде офіційне повідомлення, що Вас Зареєстровано у Програмі Клуб "Сумі-Сад".


Координатор проекту: Катерина Лаврінчук, +38 (050)409-87-70