Регіональні представники

Житомирська обл.
Сергій Мисечко
Регіональний представник
Київ
Анатолій Гусак
Керівник Північного регіону
Київська обл.
Вадим Бевза
Регіональний представник
Київська обл.
Микола Котляр
Регіональний представник
Чернігівська обл.
Андрій Дорош
Регіональний представник
Сумська обл.
Василь Лук'яненко
Регіональний представник
Полтавська обл.
Максим Мартиненко
Регіональний представник
Північний регіон
Василь Кулинич
Технічний експерт Північного регіону
Рівненська, Волинська обл.
Сніжко Ігор Васильович
Регіональний представник
Рівненська, Волинська обл.
Сніжко Ігор Васильович
Регіональний представник
Західний регіон
Ігор Лушпанов
Технічний експерт Західного регіону
Львівська, Закарпатська обл.
Ярослав Клачко
Регіональний представник
Тернопільська обл.
Олег Федишин
Керівник Західного регіону
Хмельницька обл.
Марина Дзюба
Регіональний представник
Львівська, Закарпатська обл.
Ярослав Клачко
Регіональний представник
Івано-Франківська, Чернівецька обл.
Василь Швець
Регіональний представник
Івано-Франківська, Чернівецька обл.
Василь Швець
Регіональний представник
Вінницька обл.
Андрій Осиковий
Керівник Центрального регіону, провідний спеціаліст з садівництва
Вінницька обл.
Віктор Якубов
Регіональний представник
Центральний регіон
Оксана Собченко
Технічний експерт Центрального регіону
Черкаська обл.
Андрій Таран
Регіональний представник
Центральний регіон
Оксана Собченко
Технічний експерт Центрального регіону
Харківська обл.
Юрій Олійник
Регіональний представник
Кіровоградська обл.
Андрій Бєляков
Регіональний представник
Дніпропетровська обл.
Василь Пастух
Регіональний представник
Одеська обл.
Ігор Мусіч
Регіональний представник
Одеська обл.
Дмитро Пастухов
Регіональний представник
Херсонська, Миколаївська обл.
Костянтин Лагутенко
Регіональний представник
Херсонська, Миколаївська обл.
Костянтин Лагутенко
Регіональний представник
Південно-Східний регіон
Віктор Майстренко
Технічний експерт Південно-Східного регіону
Запорізька обл.
Володимир Миронов
Керівник Південно-Східного регіону
ЦЕНТРАЛЬНИЙ РЕГІОН
Вінницька обл.
Андрій Осиковий
Керівник Центрального регіону, провідний спеціаліст з садівництва
Черкаська обл.
Андрій Таран
Регіональний представник
Кіровоградська обл.
Андрій Бєляков
Регіональний представник
Вінницька обл.
Віктор Якубов
Регіональний представник
Центральний регіон
Оксана Собченко
Технічний експерт Центрального регіону
ПІВНІЧНИЙ РЕГІОН
Київ
Анатолій Гусак
Керівник Північного регіону
Житомирська обл.
Сергій Мисечко
Регіональний представник
Харківська обл.
Юрій Олійник
Регіональний представник
Сумська обл.
Василь Лук'яненко
Регіональний представник
Чернігівська обл.
Андрій Дорош
Регіональний представник
Полтавська обл.
Максим Мартиненко
Регіональний представник
Північний регіон
Василь Кулинич
Технічний експерт Північного регіону
Київська обл.
Вадим Бевза
Регіональний представник
Київська обл.
Микола Котляр
Регіональний представник
ПІВДЕННО-СХІДНИЙ РЕГІОН
Запорізька обл.
Володимир Миронов
Керівник Південно-Східного регіону
Одеська обл.
Ігор Мусіч
Регіональний представник
Одеська обл.
Дмитро Пастухов
Регіональний представник
Херсонська, Миколаївська обл.
Костянтин Лагутенко
Регіональний представник
Дніпропетровська обл.
Василь Пастух
Регіональний представник
Південно-Східний регіон
Віктор Майстренко
Технічний експерт Південно-Східного регіону
ЗАХІДНИЙ РЕГІОН
Тернопільська обл.
Олег Федишин
Керівник Західного регіону
Івано-Франківська, Чернівецька обл.
Василь Швець
Регіональний представник
Хмельницька обл.
Марина Дзюба
Регіональний представник
Львівська, Закарпатська обл.
Ярослав Клачко
Регіональний представник
Рівненська, Волинська обл.
Сніжко Ігор Васильович
Регіональний представник
Західний регіон
Ігор Лушпанов
Технічний експерт Західного регіону