Компанія ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН.

Історія групи СУМІТОМО сягає своїм корінням початку XVII століття, коли Масатомо Сумітомо та Ріемон Сога об’єднались у спільній справі – видобутку та плавці міді. Пізніше було освоєно цілий ряд інших областей діяльності, включаючи фінанси, страхування, чавунну та сталеплавильну промисловість та нерухомість. На сьогодні група Сумітомо є однією з найкрупніших комплексних груп Японії.

Коріння минулого живить дерево майбутнього

Компанія СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН була заснована в 1919р.

Компанія СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН на сьогодні входить у п’ятірку найкрупніших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена у 67 країнах світу та має більше 72 000 співробітників). Основні напрямки бізнесу корпорації: металургія, транспорт та будівництво, інфраструктура та комунікації, енергетика та хімія, споживчі товари тощо. Агрохімічний напрямок бізнесу корпорації активно розвивається починаючи з 1962р. Масатомо Сумітомо не просто поклав початок великій корпорацій, він зробив більше – заснував ТРАДИЦІЮ. І закріпив її для нащадків у документі «Заповіді засновника» у вигляді принципів, що залишаються незмінними і донині. Цілісність компанії, стабільний та пропорційний розвиток, прозорість керівництва і відсутність погоні за легкими грошима стали основними правилами роботи групи СУМІТОМО.

Головний офіс компанії "Сумітомо", Токіо, Японія

ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» дотримується  японських традицій та пропонує українському виробнику сільгосппродукції  лише якісні, перевірені досвідом і часом, безпечні для людини і довкілля засоби захисту рослин. Компанія вийшла на ринок України всього з шістьма японськими засобами захисту рослин, але такий асортимент не міг  задовольнити різноманітні потреби вітчизняного сільгоспвиробника, тому  спектр препаратів з кожним роком зростає.

Метою компанії є органічне поєднання якісних пестицидів у комплексні технології захисту культур, ретельний контроль та посилена допомога аграріям щодо правильного їх застосування.


ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ТОВ "САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН"


Відповідно до вимог статті 14 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» оприлюднює аудиторський звіт, річну фінансову звітність станом на 31.12.2023 та за рік, що закінчився 31.12.2023 та Звіт про управління шляхом їх розміщення на своїй веб-сторінці.Фінансова звітність ТОВ “Самміт-Агро Юкрейн” за 2023 рік

Звіт про управління 2020

Фінансова звітність ТОВ “Самміт-Агро Юкрейн” за 2022 рік

Фінансова звітність ТОВ “Самміт-Агро Юкрейн” за 2020 рік
Фінансова звітність ТОВ “Самміт-Агро Юкрейн” за 2021 рік

Фінансова звітність ТОВ “Самміт-Агро Юкрейн” за 2019 рік