Група "Сумі Агро Європа" є важливою складовою діяльності Сумітомо Корпорейшн

Компанія «Самміт-Агро Юкрейн» входить до групи компаній "Сумі Агро Європа".

Група "Сумі Агро Європа" є важливою складовою діяльності Сумітомо Корпорейшн – однієї з провідних японських мультинаціональних корпорацій.

"Сумі Агро Європа" на даний час управляє мережею компаній та філіалів, розташованих у Польщі, Чехії, Франції, Україні та інших країнах Європи, з головним офісом у Лондоні. Ці компанії, включаючи ТОВ "Самміт-Агро Юкрейн", засновані на національному рівні по всій Європі, спеціалізуються у розробці та дистрибуції високотехнологічної продукції для сільського господарства, включаючи засоби захисту рослин, добрива та насіння. Служби "Сумі Агро Європа" у Великобританії  координують цю діяльність.
Об’єднані ресурси "Сумітомо Корпорейшн", "Сумі Агро Європа" та компаній на національних рівнях забезпечують потужну основу для розвитку продукції, здійснення маркетингу та логістичних операцій у сільськогосподарському секторі.

Усі компанії групи "Сумі Агро Європа" постійно обмінюються інформацією та досвідом застосування препаратів у різних геокліматичних умовах. Раніше компанії групи представляли на регіональних ринках інтереси різних компаній-виробників, виступаючи головною мірою, як торгові компанії. Проте з 2009 року розпочато процес реєстрації власних препаратів та торгових марок. Усі компанії групи здійснюють ще більш глибокий аналіз потреб ринку та пропонують до реєстрації та продажу саме ті продукти, які необхідні ринку.