UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

Фунгіцид Ікарус 250, ЕВ — формуляція, захищена патентом!

Тебуконазол — діюча речовина з класу триазолів, що широко використовується для захисту польових та садових культур від комплексу хвороб та проявляє рістрегулюючу дію в посівах ріпаку. На сьогодні в Україні зареєстровано понад 20 однокомпонентних фунгіцидів, що містять чистий тебуконазол та цілу велику групу сумішевих препаратів. Проте, на жаль, не всі ці препарати показують одну і ту ж ефективність, хоча й мають однакову діючу речовину. Дуже часто на виробництві фермери стикаються із технологічними труднощами при застосуванні таких фунгіцидів — робочі розчини з цими препаратами не стабільні, вони розшаровуються та кристалізуються, внаслідок чого забиваються форсунки обприскувачів, погіршується якість обприскування і, як наслідок, — зменшується ефективність роботи фунгіцидів та втрачається урожай. Чому ж так відбувається?

Кожен агроном знає, що готовий препарат включає у себе не лише діючу речовину, а й додаткові емульгатори, стабілізатори, прилипачі, розчинники та інші компоненти. Якість препарату, його стабільність, здатність діючої речовини проявити всі свої властивості — все це залежить від формуляції препарату. ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» як японська компанія реалізує в Україні лише високоякісні препарати, лише ті, що мають повне токсикологічне досьє та досконалу формуляцію, перевірену в різних країнах світу.

Не винятком є і фунгіцид на основі тебуконазолу від компанії «Ротам» під назвою ІКАРУС 250 ЕВ. Цей препарат має препаративну форму — водна емульсія (ЕВ), що на відміну від інших фунгіцидів на основі тебуконазолу, з успіхом застосовується без будь-якого ризику не тільки на польових культурах, а й в садах та виноградниках. Такі результати забезпечує досконала формуляція препарату, що розроблена компанією «Ротам» та захищена патентом. Тож, як підтверджує досвід застосування та лабораторні дослідження (котрі імітують типові ситуації, що виникають на виробництві), фунгіцид Ікарус 250 ЕВ має особливі переваги перед своїми конкурентами.

1. Робочий розчин із фунгіцидом ІКАРУС 250 ЕВ залишається стабільним (не розшаровується та не кристалізується) при різній температурі, дослідження проводились від +2° до +30°С. Це дуже важливо при застосуванні в ранкові години та в осінній період, коли зазвичай температура повітря та робочого розчину досить низька.

 

2. Робочий розчин лишається стабільним незалежно від концентрації препарату, дослідження проводились при концентрації від 0,1% до 1% робочого розчину, при температурі +2°С в м’якій та жорсткій воді протягом 24 годин. Це дуже важливо, адже дозволяє застосовувати препарат при знижених нормах витрати робочого розчину, без ризику кристалізації та забиття форсунок обприскувача. Тим більше це важливо при використанні жорсткої води.

 

В дослідженні тестувалися різні препарати на основі тебуконазолу 250 г/л. Поряд із фунгіцидом ІКАРУС 250 ЕВ в подібних умовах порівнювали три продукти інших компаній. В результаті два з них не пройшли тести і проявили кристалізацію та розшарування. Після проведення тестувань різних зразків, у різних умовах (температура, тип води, час очікування) досліди показали, що:
•    висока якість формуляції фунгіциду Ікарус 250 ЕВ дозволяє уникнути кристалізації та розшарування;
•    ІКАРУС 250 ЕВ — гнучкий продукт, адаптований до типових польових умов;
•    препарат ІКАРУС 250 ЕВ є стійким при різних умовах (температура, тип води, час очікування), а відповідно й ефективним у застосуванні.

У перевагах фунгіциду ІКАРУС 250 ЕВ  вже на практиці переконались багато господарств, тож запрошуємо і вас приєднатися та застосовувати продукти найкращої якості!

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев