САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН - 10 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО КОМПАНІЮ

1 березня 2019 р. Summit-Agro Ukraine святкує свій ЮВІЛЕЙ - 20 років на ринку України! Тож з важливої для всіх нас нагоди публікуємо 10 цікавих фактів про компанію.

Факт №1. З часу заснування у 1999 році портфоліо компанії збільшилось у 6  разів (з 8 до 50 продуктів), а штат компанії - у 2,5 рази (з 12 до 33  працівників)! Пишаємося розвитком та високими досягненнями!

Факт №2. Компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» була заснована японською  корпорацією – СУМІТОМО, основним напрямком діяльності якої з 1630 року  був видобуток та виплавка міді.

Сьогодні до конгломерату «Сумітомо»  входить близько 800 компаній із 65 країн світу, а діяльність пов'язана з  фінансами, страхуванням, машинобудуванням, металургією, хімічною  промисловістю, нерухомістю, електронікою тощо.

«Самміт-Агро   Юкрейн» входить до складу групи «Sumi-Agro Europe», яка об’єднує 11 європейських компаній: Польща, Угорщина, Румунія, Болгарія, Чехія,  Словаччина, Росія, Франція, Німеччина, Туреччина та Україна - цікавий  факт №3!
2016   року, вперше за історію існування «Самміт-Агро Юкрейн» посіла перше   місце в групі по зведеному показнику прибутковості, а 2018 року увійшла  в  трійку найприбутковіших компаній групи!

Цікавий факт №4!
 2016 року в Україні відбулася світова прем'єра новітнього продукту  ЮТАКА – унікального трикомпонентного фунгіциду, що містить абсолютно  нову японську молекулу "цифлуфенамід".
Саме в Україні цей продукт  отримав першу в світі реєстрацію, і саме українські аграрії першими мали  змогу спробувати новинку на своїх полях!

Факт №5 - неймовірна подорож до Лондона! У грудні 2016 року співробітники Summit-Agro Ukraine були запрошені до головного офісу компанії «Sumi-Agro Europe» в Лондон.  Такий візит став першим прецедентом в історії групи, коли регіональна  компанія повним складом відвідала головний офіс.

Факт №6 про нашу компанію: з 2017 року Summit-Agro Ukraine розвиває на вітчизняному ринку лінійку біопродуктів під брендом SeiPro.    Більшість продуктів даної лінійки представлено компанією Футуреко  Біосайєнс (Futureco Bioscience S.A.), що спеціалізуєься в галузі досліджень, розробки та виробництва біостимулянтів, біодобрив та продукції біоконтролю шкідників і хвороб.

У  січні 2017 "Sumi Agro   Europe" здійснила інвестиції у компанію Футуреко  Біосайєнс з метою   розвитку та просування біологічних продуктів на  ринки країн Європи.

Факт №7 про найстаршу торгову марку в нашому портфоліо! Найперша торгова марка Summit-Agro Ukraine,  зареєстрована в Україні 30 квітня 1993 року, – це НІССОРАН акарицид,  який вдало застосовують у боротьбі з кліщами на таких культурах, як  яблуня, виноград, декоративні рослини, овочі та соя.

Лояльність до клієнтів – факт №8. З 2016 року в компанії  «Самміт-Агро Юкрейн» діє бонусна програма «Профіт». За виконання умов  програми учасники отримують грошові винагороди, путівки на відпочинок за  кордоном, а цьогоріч 10 щасливчиків відвідали Японію за рахунок  бонусів!

Факт №9 про «яскравий старт»! У 2017 році в портфоліо Summit-Agro Ukraine з’явився перший біостимулянт Амалгерол, який став справжнім   «рекордсменом» продажів - за перший рік було продано більше 46 тон   продукту.

Аграрії у захваті від "магічної" дії препарату на садові, овочеві та польові культури!

Завершучи нашу підбірку фактів про Summit-Agro Ukraine, ділимося останнім 10 фактом, який є одним з найприємніших для нас. Це - власні «рекорди» компанії!  «Самміт-Агро Юкрейн»  - це не тільки робота, а ще й дружня команда,  або, навіть, родина. Третина співробітників працюють в компанії вже  понад 10 років, а найдовше - нинішній президент - Мельничайко Тамара  Миколаївна (20 років!).

Пишаємося згуртованістю колективу та злагодженою щоденною співпрацею!