ДО ВЕРШИН УСПІХУ РАЗОМ З АМАЛГЕРОЛ!

З 19 по 23 січня 2020 група українських аграріїв вирушила підкорювати Австрійські Альпи!

Українська компанія з японським корінням «Самміт-Агро Юкрейн» разом із партнером – компанією Hechenbichler (Австрія) організували незабутню подорож у казкові зимові Альпи - на батьківщину біопродукту АМАЛГЕРОЛ, котрий останніми роками набув неабиякої популярності в Україні.

АМАЛГЕРОЛ – інноваційний біостимулянт рослин та біоактиватор ґрунту, що сертифікований для органічного виробництва, та, завдяки своїм унікальним особливостям, сприяє підвищенню якості та врожайності практично усіх сільгопкультур.

Українські агрономи, котрі успішно застосовують АМАЛГЕРОЛ на своїх полях, садах та овочевих насадженнях, мали змогу не лише більше дізнатись про продукт безпосередньо від виробника, задати питання та обмінятись досвідом застосування, а й скористатись унікальною нагодою - взяти участь у фестивалі повітряних куль!

Піднявшись на висоту 3000 м на велетенській кулі з логотипом АМАЛГЕРОЛ, українські аграрії отримали заряд позитиву та незабутні враження від приголомшливих краєвидів засніжених Альпійських гір.

Корисні знання про унікальний продукт, що завоював прихильність аграріїв по всьому світу, знайомство з привітними австрійцями-виробниками АМАЛГЕРОЛ, неповторні емоції та казкові враження – результати подорожі!

Піднімайте свої врожаї й прибутки, застосовуючи  АМАЛГЕРОЛ, та вирушаймо у наступний політ разом!