ДЕНЬ ПОЛЯ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ - ГОСПОДАРСТВО ФГ "УРУМ-2012"

31 травня в Бершадському районі Вінницької області фахівці «Самміт-Агро Юкрейн» організували регіональний День поля. На землях ФГ «Урум-2012» розташувалися демонстраційні поля пшениці та ріпаку. На обох культурах застосовувалися схеми захисту виключно препаратами «Самміт-Агро Юкрейн».

Пшеницю захищали та зміцнювали: фунгіциди ЮтакаЗепанІкарус Турбо, інсектицид Іназума та мультифункціональний біостимулянт Амалгерол Ессенс.

Для захисту ріпаку застосували фунгіциди Ікарус Турбо та Ютака, інсектициди Моспілан та Іназума, а також Амелгерол Ессенс.

Обмін досвідом, практичні рекомендації для складних випадків та професійні консультації – такою була мета заходу. Особливу увагу агровиробників привернули фунгіциди «Самміт-Агро Юкрейн», які відмінно впоралися з контролем хвороб і навіть за невеликої кількості обробок допомогли культурам розвинутися добре.

Окрім того, цікавою була і технологія посіву та вирощування культур без обороту пласта, спрямована на збереження вологи в засушливому регіоні. Керівництво ФГ «Урум-2012» вже багато років застосовує власну технологію і з задоволенням поділилося секретами з нашими гостями.

Дякуємо гостинним господарям полів та всім нашим гостям за зустріч!