ФІЛД-ТУР КОМАНДИ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» НА ДЕМОНСТРАЦІЙНО-ДОСЛІДНЕ ПОЛЕ В УМАНІ

В складному аграрному сезоні та попри погодні негаразди команда «Самміт-Агро Юкрейн» продовжує працювати для забезпечення аграріїв якісними рішеннями для захисту посівів. Задля цього ми постійно вдосконалюємося, «прокачуємо скіли» та отримуємо безцінний польовий досвід.

Днями пройшов філд-тур на наше демонстраційно-дослідне поле в Умані. Фахівці з центру, сходу та півдня України зібралися разом з технічними експертами, щоб дослідити різні схеми захисту озимого ріпаку та озимої пшениці. Метою філд-туру була оцінка поточного стану посівів в регіоні та адаптація схем захисту до сезону 2022.

Відмітили, що навіть за складних погодних умов препарати компанії показують високу ефективність. Оглянули більше 30 гібридів озимого ріпаку, які з осені захищали грамініцидом ТАРГА МАКС, що дозволило знищити падалицю пшениці, навіть не дивлячись на прохолодні умови. В якості регулятора росту восени застосували ІКАРУС ТУРБО. В результаті чудові рослини ріпаку без пошкоджень точок росту, які гарно перезимували.

Для захисту сходів та молодих рослин від наявних в полі хрестоцвітних блішок, клопів, пильщиків та прихованохоботників внесли препарат ІНАЗУМА. Весняне застосування інсектицидів ІНАЗУМА та МОСПІЛАН дозволило проконтролювати квіткоїда, клопів, попелицю, прихованохоботників та стручкового комарика та забезпечило чисті від шкідників стручки, навіть у таких складних умовах, коли на сусідніх полях спостерігалося справжнє «нашестя» шкідників.

Також було оглянуто 24 сорти озимої пшениці, що посіяні на демо-центрі. Захист від хвороб забезпечили ефективними фунгіцидами  ЮТАКА (у фазу Т1) та ЗЕПАН (у фазу Т2). А завдяки інсектициду Ф’ЮРІ посіви чисті від шкідників. В результаті маємо гарний фітосанітарний стан посівів та усі передумови для закладки гарного врожаю.

Дуже цікавим виявився досвід застосування біопрепаратів з різними механізмами дії: КАЙШІ, АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС та НУРСПРЕЙ, які показали гарні результати щодо збереження потенціалу сортів у стресових погодних умовах 2022 року.

Тож, спостерігаємо й надалі за станом посівів та очікуємо на гарні врожаї!