ФІЛД-ТУР НА ЗАХІД УКРАЇНИ: СПОСТЕРЕЖЕННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДІВ

Сезон 2022 року – справжнє випробування на міцність для аграріїв. Окрім неочікуваних кліматичних сюрпризів (посуха в нехарактерних регіонах, проливні дощі з градом в інших), на роботу сільгоспвиробників дуже впливають й економічні умови.

Компанія «Самміт-Агро Юкрейн» ні на день не зупиняє свою роботу, щоб допомогти аграріям попри все захистити, виростити та зібрати гарні врожаї, адже це вкрай важливо як для України, так і для усього світу.

В червні фахівці виїхали у філд-тур до Львівської області.

Погодні умови в західних регіонах України в цьому році відзначилися нехарактерною для них посухою. Тож було дуже важливо проаналізувати результати роботи препаратів на дослідно-демонстраційному полігоні в цьому регіоні. Ділимося з вами найцікавішими спостереженнями польових дослідів.

Досліджували такі культури: озима пшениця, озимий ріпак, соняшник, кукурудза, соя.

Обробіток насіння озимої пшениці перед посівом Амелгерол Ессенс в нормі 2 л/т дав навесні такі результати в порівнянні з контрольною ділянкою:

  • Загальна маса рослин більша на 30%
  • Коренева система більш міцна та розвинена
  • Коефіцієнт кущення вищий на 11%

Стан посіву озимої пшениці 7.04.2022 р.:


Також спостерігали відмінну дію фунгіцидної системи захисту озимини препаратами Ютака, Зепан та Ямато від комплексу хвороб листя та колосу, зокрема, септоріозу, борошнистої роси та фузаріозу колоса.

В посівах кукурудзи наочними були результати дворазового внесення Дікафлор в різні фази (3-4 листки та 6-7 листків кукурудзи). Окрім відмінної дії на дводольні бур’яни, зокрема на дуже потужну падалицю соняшника, звернули увагу на те, що препарат не проявив ніяких ознак фітотоксичності на кукурудзу.

Обстеження сої – дослідної та контрольної ділянок – вразило фахівців ефективністю гербіцидної схеми захисту: досходове застосування Пледж в нормі 0,12 кг/га та внесення через місяць гербіциду Тарга Макс в нормі 0,5 л/га (у фазу трійчастого листка) проконтролювали повний спектр дводольних та злакових бур’янів, що є непростим завданням в посівах сої.

Атака шкідників (насіннєвого прихованохоботника та стручкового комарика) на ріпак була героїчно відбита ефективним та вже перевіреним часом інсектицидом Моспілан. Обробіток сміливо проводили в період цвітіння ріпаку, тому що препарат безпечний для бджіл та корисних комах.

На контрольній ділянці соняшнику серед злакових бур’янів учасники філд-туру спостерігали велику кількість плоскухи та мишію. А ось на дослідній ділянці бачили тільки загиблі рештки цих бур’янів. Чому? Тому що у фазу 6-8 справжніх листків посів соняшнику було оброблено грамініцидом Клевердим Гранд, та вже за 14 днів злакові бур’яни було знищено.

Отже, результатами дослідів задоволені, тому можемо впевнено рекомендувати ефективні препарати компанії.

Запрошуємо відвідати наш демонстраційно-дослідний полігон, самостійно обстежити посіви та поділитися з нами своїм враженням.

Локація поля: https://goo.gl/maps/xMaDLFPZkmC6un3s9

Поділитися враженнями можна тут: info@summit-agro.com.ua