ІНТЕГРОВАНА СХЕМА ЗАХИСТУ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР. ЗАСТОСУВАННЯ СТИМУЛЯТОРІВ РОСТУ – підсумки вебінару

Карантин, безсумнівно, відобразився на житті не лише українців, але й усього світу. Доводиться адаптуватися до нових умов, вносити корективи у повсякденний робочий розпорядок.

Проте для команди «Самміт-Агро Юкрейн» нові реалії - це точно не привід зупинятися у наданні кваліфікованого агрономічного супроводу та підтримки фермерам. Тепер ми опановуємо діджиталізацію!

Так, наприкінці квітня 2020р. «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва» у партнерстві з «Інформаційно-консультаційний центр «Агро-Таврія» організували вебінар на платформі ZOOM, котрий був присвячений інтегрованим схемам захисту овочевих культур та застосуванню стимуляторів росту.

Спікером на вебінарі виступив спеціально запрошений гість - технічний експерт «Самміт-Агро Юкрейн», Віктор Майстренко.

Насамперед спеціаліст звернув увагу гостей інтернет-проекту на проблематику, що присутня наразі в овочевій галузі, зокрема овочів закритого ґрунту, поділився багаторічним досвідом щодо технічних нюансів роботи з різними видами пестицидів, стимуляторів росту та добрив на томатах, огірках й інших овочевих культурах.

Віктор Миколайович наглядно продемонстрував глядачам схеми захисту огірків та томатів, звернувши увагу на препарати для захисту від хвороб та шкідників. Окрему увагу експерт приділив біопродуктам.

Так, беззаперечним бестселлером декількох сезонів і «зіркою» компанії можна вважати біостимулянт та біоактиватор ґрунту АМАЛГЕРОЛ, котрий активує ґрунтову  мікрофлору, покращує структуру ґрунту та підвищує стійкість рослин до несприятливих умов навколишнього середовища. Продукт є 100% натуральним, сертифікованим для використання в органічному землеробстві.

Але у портфелі «Самміт-Агро Юкрейн» є й інші чудові органічні препарати, ось як КІНАКТИВ  ІНІШІАЛ, що сприяє розвитку суцвіття, або БЕСТКУР – сучасний біофунгіцид проти сірої гнилі та інших хвороб.

Презентація вийшла цікавою та інформативною. Крім того, експерт інтерактивно надав відповіді на чимало запитань, котрі цікавили овочівників і надходили паралельно з доповіддю.

Було цікаво та інформативно, дивіться самі: