INTERPOMA-2018

УКРАЇНСЬКІ САДІВНИКИ ВІДВІДАЛИ СОНЯЧНУ ІТАЛІЮ РАЗОМ ІЗ САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН

Цього року, на період з 15 по 17 листопада 2018 «яблуневою столицею  світу» традиційно стало Італійське містечко Больцано, куди на виставку  INTERPOMA-2018 з’їхалося понад 20 000 професіоналів у сфері садівництва.

Міжнародна виставка, присвячена вирощуванню, експортуванню та зберіганню  яблук INTERPOMA-2018 – одна з найголовніших подій року для професійних  садівників світу. Потрапити на неї – означає бути в курсі передових тенденцій, маркетингових трендів, останніх інновацій галузі.

Самміт-Агро Юкрейн з 15 по 19 листопада 2018р. організувала поїздку в Італію для провідних  українських садівників. Окрім виставки INTERPOMA-2018, група відвідала  компанію «Griba», що спеціалізується на проектуванні, реалізації та  веденні плодових плантацій. Побували у сховищах та розсадниках компанії  поблизу м. Верона, котрі вразили масштабами та продуманістю найдрібніших  деталей. А ще, українським садівникам пощастило потрапити у приватні  сади із деревами «Griba», що поблизу міста Больцано. Там якраз проходив  процес збору пізніх сортів яблук.

На шляху додому учасники поїздки мали  змогу прогулятись вузькими вуличками Венеції, проїхатись її численними  каналами, наповнитись новими враженнями та емоціями. Окрім того,  садівники з радістю відмітили, що вони вперше святкували День працівника  сільського господарства у такому мальовничому місці.

Озброєні  новими знаннями та технологіями українські садівники повернулися додому,  щоб якомога скоріше втілити інновації у своїх садах.