КОМПАНІЯ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» НА «АГРО-2019» ПРЕДСТАВИЛА НОВИЙ ПРОДУКТ ДЛЯ ТВАРИННИЦТВА

4-7 червня 2019 року в Києві пройшла найбільша агропромислова виставка в  Україні – «АГРО-2019», яка є ефективною платформою для впровадження  інновацій, обміном досвідом та презентації новинок ключових галузей  сільського господарства України. В рамках «АГРО» традиційно працювали 9  тематичних секцій: експоагротех, рослинництво і агрохімія, агротранспорт  і логістика, Hi-Tech Agro, біопаливо, Animal’Ex, Agro Build Expo,  Органік, FishExpo.

В рамках «АГРО-2019» на тематичній секції Тваринництво та ветеринарія компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» представила новий унікальний продукт для покращення гігієни та умов утримання тварин - ГУЛЕМАКС. Він містить більше 40 різних ефірних олій та рослинних екстрактів, 100% біорозкладний.

Протягом 4 днів виставки представники господарств, які утримують ВРХ, свиней та птицю, відвідали стенд «Самміт-Агро Юкрейн» та мали нагоду більше дізнатись про продукт від фахівців виробника компанії «Хешенбіхлер, Гмбх» (Австрія). Серед актуальних питань гігієни, що потребують вирішення у господарствах – боротьба з мухами, усунення закупорень стоку та поверхневих кірок у лагунах, проблема запаху тощо. Експерти компанії «Хешенбіхлер» надали детальні рекомендації щодо застосування продукту ГУЛЕМАКС та вирішення цих проблем, а також поділились успішним досвідом використання ГУЛЕМАКС в Австрії та інших європейських країнах.