«ІНТЕНСИВНИЙ САД. ІННОВАЦІЇ БЕЗ ПОМИЛОК» - конференція у Вінниці за участю ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН»

Сезон 2018 р. приніс не лише щедрий врожай яблук, але й багато труднощів українським садівниками. Тож 27-29 листопада більше 150 учасників з усіх куточків України зібрались на  конференції «Інтенсивний сад-2018. Інновації без помилок» у Вінниці, щоб підвести підсумки сезону та поділитись досвідом.

Доповіді виступаючих були присвячені різним аспектам садівництва: питанням закладки та догляду інтенсивного саду, рішенням захисту, удобрення та живлення рослин. Спеціально запрошені гості з Польщі, Чехії та Бельгії поділились закордонним досвідом та практичними рекомендаціями. Значна увага була приділена інноваційним рішенням у садівництві.

У зв’язку з посиленням вимог європейських країн до залишків пестицидів у імпортованих продуктах харчування та зростанням попиту на органічну продукцію, з кожним роком біозахист в Україні набуває все більшої актуальності. З 2017 року компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» активно розвиває та впроваджує на ринок України лінійку біопрепаратів SEIPRO.

Провідний спеціаліст з садівництва компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» Андрій Осиковий представив на конференції продукти лінійки SEIPRO для біозахисту плодово-ягідних культур:  біологічний фунгіцид на основі екстракту гіркого апельсину БЕСТКУР, РК, що діє проти сірої гнилі та бактеріозів, біостимулянт та біоактиватор ґрунту АМАЛГЕРОЛ, ЕВ, стимулятор запилення та росту плодів КІНАКТИВ ІНІШІАЛ, РК, регулятор росту плодів ЦИТОГРОВЕР, РК та біостимулянт на основі амінокислот для підвищення врожайності та якості плодів КІНАКТИВ ФРУТ, РК.

Серед новинок для садівництва на сезон 2019 р. компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» пропонує новий акарицид на яблуню АКАРАМІК, КЕ, що діє проти  кліщів та попелиць, фунгіцид ЮТАКА, СЕ, який вже довів свою ефективність  на польових культурах, та у 2018 році отримав розширення реєстрації на  яблуню, та фунгіцид МЕДЯН ЕКСТРА 350, КС, що вже має сертифікат OРГАНІК СТАНДАРТ та може застосовуватись в органічному садівництві.