МІЖНАРОДНИЙ ОБМІН ДОСВІДОМ. ПОЇЗДКА КОМАНДИ САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН ДО АВСТРІЇ

Дружній колектив

ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» - офіційний представник компанії ХЕШЕНБІХЛЕР, Гмбх (виробника АМАЛГЕРОЛ) в Україні. Вже за перший рік продажу АМАЛГЕРОЛ став справжнім бестселером. У чому ж секрет? Щоб дізнатися це, команда ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» у повному складі вирушила до Австрії, де в невеличкому містечку Інсбрук серед мальовничих Альпійських краєвидів розташований офіс компанії-виробника. 

АМАЛГЕРОЛ – «магічний» біопрепарат, що викликав фурор на українському ринку, як тільки потрапив до рук фермерів. Інноваційний біостимулянт та біоактиватор ґрунту демонструє справжні дива: захищає сади від заморозків, відновлює рослини після пестицидних та температурних стресів, покращує ґрунт, позитивно впливає на кореневу систему. І це ще далеко не всі особливості нового для України, та вже такого популярного у світі продукту.

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» - офіційний представник компанії Хешенбіхлер, Гмбх (виробника Амалгерол) в Україні.

Вже за перший рік продажу АМАЛГЕРОЛ став справжнім бестселером. У чому ж секрет?
Щоб дізнатися це, команда ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» у повному складі вирушила до Австрії, де в невеличкому містечку Інсбрук серед мальовничих Альпійських краєвидів розташований офіс компанії-виробника.
Команда ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» відвідала декілька місцевих ферм та дізналася враження фермерів, що вже багато років застосовують АМАЛГЕРОЛ на своїх овочах, польових культурах, в садах.
Виявляється, Європа стрімко крокує до екологізації продуктів харчування. Норми застосування пестицидів щороку скорочуються, багато діючих речовин заборонені до використання. Європейці знайшли вихід, і це – біопродукти.
АМАЛГЕРОЛ – 100% натуральний продукт, сертифікований для використання в органічному землеробстві.
Фермери відмічають: при застосуванні АМАЛГЕРОЛ плоди більш однорідні, захисні механізми рослин активуються, завдяки чому вони стають стійкішими до хвороб. Звичайно ж, не на останньому місці стоїть економічна вигода. Застосування біостимулянту допомагає пришвидшити дозрівання та отримати приріст урожаю.
Один з австрійських фермерів, що вже понад 25 років застосовує АМАЛГЕРОЛ на своїх полях, констатує і значну економію на обробітку полів. Так, наприклад, на пшениці йому тепер достатньо лише однієї фунгіцидної обробки, адже посіви стали менше хворіти!

Екстракти морських водоростей, альпійських рослин та рідкісних олій, що входять до складу препарату АМАЛГЕРОЛ, роблять його унікальним.

Сповнена неймовірних вражень від Австрійської гостинності, з натхненням та новими планами команда ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» повернулася до України.

Світ крокує в екологічне майбутнє, і Україна крокує разом з ним!