МІЖНАРОДНИЙ ОБМІН ДОСВІДОМ: УКРАЇНСЬКІ ОВОЧІВНИКИ ВІДВІДАЛИ ІСПАНІЮ – КРАЇНУ ТОМАТІВ

Щоб постійно зростати, необхідно крокувати нога в ногу з часом, першими дізнаватися світові новинки і обмінюватися інноваційними рішеннями. Саме тому експерти компанії «Самміт-Агро Юкрейн» повсякчас активно переймають досвід іноземних колег, залучаючи до процесу ключових клієнтів. У жовтні цього року «Самміт-Агро Юкрейн» організувала тур для агрономів провідних овочевих господарств Півдня України «Іспанія – країна томатів» задля обміну досвідом по вирощуванню томатів та застосуванню передових продуктів для підвищення якості та урожайності томатів.

Першим містом, котре відвідали українці, стала сонячна Барселона. Тут, у супроводі науковців, овочівники завітали до компанії Futureco Bioscience – компанії, що спеціалізується на виробництві біологічних продуктів для сільського господарства. Група оглянула Центр Досліджень та Розробок, а також виробничі потужності підприємства; ознайомились із продуктами компанії, які уже представлені на ринку України - біостимулянти КАЙШІ, КІНАКТИВ ІНІШІАЛ, КІНАКТИВ ФРУТ, ЦИТОГРОВЕР та біофунгіцид БЕСТКУР. Вітчизняним овочівникам випала нагода дізнатися більше про їх можливості, особливості та переваги застосування на томатах, на власні очі побачити весь процес – від пошуку та дослідження мікроорганізмів, до формуляції й промислового виробництва готового продукту.

Наступною точкою на іспанській мапі наших подорожуючих стала Альмерія – справжній тепличний край. «Скляне море Альмерії», як його називають місцеві, налічує понад 30 тис га теплиць та годує томатами всю Європу.

Овочівників зустріли представники компаній ICB Pharma (виробник продукту СІЛКЕР) та Leven Agricola (дистриб’ютор компанії ICB Pharma в Іспанії). Іспанські спеціалісти  розповіли гостям про регіон, особливості вирощування томатів, поділилися  досвідом застосування препарату СІЛКЕР.

Звичайно  ж, не обійшлося без візиту до теплиць з томатами. Іспанські фермери  залюбки поділилися досвідом та порадами, в тому числі, як ефективно  контролювати білокрилку за допомогою продукту СІЛКЕР, що дозволяє знищувати дрібних шкідників фізичним шляхом, - відповідали на запитання українських овочівників.

Крім того, українці побували в  Експериментальному Центрі Las Palmerillas, де оглянули сучасні теплиці,  ознайомилися з новітніми розробками у вирощуванні томатів задля  підвищення їх продуктивності. 

Візит  до Іспанії видався напрочуд продуктивним. Українці дискутували з іспанцями, занотовували корисні «лайф-хаки», тож додому  поверталися з натхненням і жагою якнайшвидше втілити отримані знання вже  на своїх полях.