МІЖНАРОДНИЙ ОБМІН ДОСВІДОМ: УКРАЇНСЬКІ САДІВНИКИ НА ВИСТАВЦІ «FRUIT LOGISTICA-2020» У БЕРЛІНІ

«Самміт-Агро Юкрейн» є міжнародною компанією та входить в групу «Сумі Агро Європа», тож обмін досвідом, відвідування Європейських колег та постачальників є поширеною практикою.

У лютому 2020 компанія організувала поїздку для клієнтів - українських садівників до міста Берлін (Німеччина), де з 5 по 7 лютого проходила масштабна міжнародна виставка «FRUIT LOGISTICA-2020».

"FRUIT LOGISTICA" є ще достатньо молодою виставкою, але вже встигла стати найбільшою міжнародною подією в плодоовочевій галузі. Цього року свою продукцію на ній представляли 3300 експонентів із 93 країн світу, найбільша кількість у порівнянні з трьома попередніми роками. Відвідали її понад 78 тис фахівців та трейдерів з 135 країн. Виставлялися і українські сільгосп-виробники – аж понад 30 компаній – виробників ягід, фруктів, овочів, органічної продукції!

Триденний захід виявився напрочуд інформативним та корисним для українських садівників. Вони мали змогу побачити , як виставляються українські колеги, подивитись на яку продукцію є попит у країнах Європи та світу, ознайомитись із сучасним обладнанням, пакування та різноманіттям цікавих технологічних рішень, які пропонуються для свіжої плодоовочевої продукції, та мали можливість поринути в атмосферу справжнього плодоовочевого фестивалю, що вражав різнобарв’ям кольорів та смаків.

Крім того учасники делегації «Самміт-Агро» відвідали стенд компанії "ICB-Pharma" – виробника продукту СІЛКЕР, новинку на ринку України, що користується великим попитом у європейських виробників плодів завдяки своїй екологічності. На стенді "ICB-Pharma" були присутні кваліфіковані експерти компанії, тож гості отримали вичерпні відповіді на всі питання, що їх цікавили.

Додому поверталися з новими знаннями та чималими комплектами літератури, щоб у всеозброєнні зустріти початок нового аграрного сезону.