НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО ЯПОНІЇ РАЗОМ ІЗ САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН!

Дивовижна та загадкова Японія відкрила свої двері для учасників програми лояльності "ПРОФІТ-2018" від САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН! Це подія, на яку всі чекали майже рік! З 1 по 8 листопада 2018 року 15 мандрівників з України досліджували найцікавіші куточки Японії.

Долина великого кипіння

Неподалік від Токіо, в Хаконе є місце, де все ще димить діючий вулкан. Називається воно Овакудані (Owakudani), або «Долина великого кипіння». Раніше це місце називалося Оджігоку, що по-японськи означає «пекло», а пізніше, перед візитом сюди імператора Мейдзі, його перейменували у «Велике пекло» (саме так перекладається Овакудані).

Демонічна назва з’явилась не випадково: дійсно, це дивовижне місце нагадує гігантський киплячий чан. З-під землі постійно вириваються клуби гарячого пару, а озера з сірчаною водою, температура якої досягає ста градусів за Цельсієм, киплять і бурлять, справді нагадуючи один з кругів пекла. Винахідливі японці навіть придумали, як використовувати цей величезний киплячий чан, і стали незвичайним способом варити в ньому яйця.

У японців існує повір’я, що, той, хто скуштує чорне яйце, подовжить своє життя на цілих 7 років!

Учасники програми "ПРОФІТ-2018" від САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН мали нагоду поласувати «демонічними яйцями». Тож, повернулись омолодженими та сповненими сил.

Овакудані (Долина великого кипіння)

Кіото – осередок культурної спадщини Японії

У порівнянні з Кіото, Японська столиця Токіо – звичайний мегаполіс зі скла та бетону!» - діляться враженнями учасники програми «ПРОФІТ-2018».Поїздка на рікші по бамбуковому саду залишила незабутні враження, а гід розвповів багато цікавого:«Ми дізналися історію появи самураїв та гейш, а, також, дещо про древні політичні інтриги Японії. Японські храми вражають своєю красою та величчю! Прогулюючись по садах, розташованих навколо них, відчуваєш приємний спокій».
Сьогодні - останній день наших мандрівників в Японії. Зовсім скоро вони повернуться до України й розкажуть у всіх подробицях про побачене та почуте в країні вранішнього сонця.
Чекаємо з нетерпінням!

Імператорський палац, Токіо

Храми Кійомідзудера і Фусімі Інарі

Храм Кійомідзудера, заснований у 780 році, є одним з найбільш шанованих храмів у Японії. Свою назву він отримав через водоспад з кришталево чистою водою, повз який неможливо пройти. Купання в ньому має ритуальний сенс. Вода водоспаду складається з 3 потоків, які символізують мудрість, здоров'я і довголіття. Можна випити з них, але тільки з двох. Тому що, за легендою, випивши з усіх трьох, ви покажете свою жадібність, і тим самим накличите на себе біду.

Поруч встановлена статуя охоронця цього місця - страшного Фудо Мёо.

Храм Фусімі Інари Тайса – головне святилище на честь богині Інарі, розташований у Фусімі-ку (префектура Кіото). Інарі «відповідає» за родючість, чай, рис, саке.