ОРГАНІЧНИЙ ЯГІДНИЙ БІЗНЕС: ПОМИЛКИ 2019 – ПЕРСПЕКТИВИ 2020

«ОРГАНІЧНИЙ ЯГІДНИЙ БІЗНЕС: ПОМИЛКИ 2019 – ПЕРСПЕКТИВИ 2020» - конференція, що відбулася 31 січня 2020 року в Києві в рамках міжнародного форуму «S-Fruit Transformation

Вже другий рік поспіль «Самміт-Агро Юкрейн» приймає участь в даному заході, котрий збирає в одному місці всіх гравців ягідного ринку України та найвпливовіших міжнародних експертів галузі.

Як вирощувати органічну ягоду, які перспективи та можливсості органічного землеробства має Україна, з чим у фермерів виникають складнощі – ось головні питання, що підіймалися на конференції.

Компанія «Самміт-Агро Юкрейн», що з 2017 року активно розвиває напрямок біологічних продуків «SeiPro», не могла лишитись осторонь, адже продукти даної лінійки на 100% натуральні, а переважна більшість – сертифіковані до використання в органічному землеробстві.

Провідний спеціаліст із садівництва «Самміт-Агро Юкрейн» Андрій Осиковий в рамках своєї доповіді звернув увагу гостей на біофунгіциди МЕДЯН ЕКСТРА та БЕСТКУР, що вже не перший рік допомагають садівникам боротися з небезпечними хворобами органічним шляхом, підкреслив важливість біостимулянтів у системі захисту ягід. Нагадав Андрій і про екстремальні погодні умови та перепади температур, що все частіше стають притаманними українському клімату. Від весняних заморозків, пестицидних стресів та посухи чимало українських садків вже встиг урятувати інноваційний біостимулянт АМАЛГЕРОЛ.

Шкідники - неабияка проблема в саду. Проте як їх позбутися безпечним шляхом? Фахівець представив гостям новинку, що вже з 2019 року доспупна на українському ринку, – препарат СІЛКЕР. Цей унікальний продукт дозволяє контролювати дрібних шкідників у саду фізичним шляхом – тобто без застосування пестицидів! Немає пестицидів – немає залишків у плодах та ягодах!

Новинка викликала неабиякий інтерес у публіки. Щоб надати підтвердження словам, експерт продемонстрував гостям конференції відео, де з потраплянням препарату шкідники миттєво втрачають можливість рухатися та гинуть.

Органічне садівництво набирає обертів, тож біопродукти викликали інтерес не лише у гостей, а й у журналістів «Агро ФМ», що були присутні на заході.


Інтерв’ю Андрія Осикового для «Агро FM":