ПІДСУМКИ ДНЯ ПОЛЯ ПО ЗАХИСТУ ПОЛЬОВИХ КУЛЬТУР НА ПОЛТАВЩИНІ

26 липня 2019 р. ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» спільно з ТОВ «Євраліс Семенс Україна», ТОВ «КУН-Україна» та іншими партнерами, провели День поля на Полтавщині, на базі ПП «Комунар», де зібралось понад 250 аграріїв регіону. Оглядали демонстраційні ділянки, обговорювали сучасні технології захисту польових культур, зокрема сої, соняшнику і кукурудзи, та підводили перші підсумки сезону.

Компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» представила свої системи захисту та новинки цього сезону.

Першим кроком успішної системи захисту рослин є ефективний гербіцидний захист. На демо-ділянці сої відзначили відмінну роботу гербіциду ПЛЕДЖ 50, ЗП, що був застосований ґрунтово з нормою 120г/га в баковій суміші з ґрунтовим ад’ювантом РОУБЕК, КЕ. Зі злаковими бур’янами боролись за допомогою японського гербіциду ТАРГА СУПЕР, КЕ.

З метою запобігання розвитку хвороб, для протруєння насіння застосовували двокомпонентний протруйник ФУНАБЕН Т 480, ТН (тирам 332 г/л + карбендазим 148 г/л). Для захисту сої від таких хвороб як пероноспороз, фузаріоз, іржа, борошниста роса застосовували новинку цього сезону – фунгіцид ГЛОРІ, ВГ з нормою 2,0 кг/га та фунгіцид ЯМАТО, СЕ, ( 1,5 л/га). Також посіви сої на ділянці двічі обробляти біостимулянтом АМАЛГЕРОЛ, ЕВ, що забезпечило швидке відновлення рослин після гербіцидного стресу та  прискорило вегетацію. Гості відзначили гарний стан сої та відсутність ознак ураження хворобами.

На демо-ділянці кукурудзи працювали гербіцидом АСТРЕЛ ПЛЮС, СЕ, з нормою 3,5 л/га, який, за рахунок антидота, має м’яку і, в той же час, ефективну дію. Також проводилась післясходова обробка потужним японським гербіцидом САМСОН ЕКСТРА 6 OD, МД (нікосульфурон, 60 г/л). Гості відзначили чисті рядочки та відмінну дію препаратів.

«Соняшник – стратегічна культура, і несвоєчасний захист від хвороб загрожує значною втратою врожайності», - відзначив продукт-менеджер компанії Віктор Майстренко. «Тож обираючи фунгіцид для контролю таких складних хвороб як фомоз, фомопсис, септоріоз, борошниста роса, ми рекомендуємо застосовувати сучасний фунгіцид ЯМАТО, СЕ».

На демо-ділянці соняшника препаратом ЯМАТО, СЕ працювали двічі, з нормою 1,5 л/га. Другу фунгіцидну обробку проводили у баковій суміші з інноваційним біостимулянтом АМАЛГЕРОЛ, ЕВ. Усі присутні зазначили відмінний стан соняшника та ефективну роботу препаратів.

Дружня атмосфера та активне спілкування тривали і на підсумковому обіді, під час якого всі учасники заходу ділились враженнями та обговорювали актуальні питання.