УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНИХ ФОРУМАХ «ІНТЕНСИВНИЙ САД» ТА «ІНТЕНСИВНИЙ ЯГІДНИК» 2023

Які б не складалися умови, а українські садівники завжди прагнуть йти в ногу зі світовими трендами, дізнаватися цікавинки про перспективи галузі, бути в курсі новинок, планувати прийдешній сезон вже з врахуванням світових інновацій.

Так, в останній день січня 2023 року провідні фахівці галузі садівництва з’їхалися до Львова на щорічний масштабний форум для професійних садівників «ІНТЕНСИВНИЙ САД».

Крім знаних українських експертів, в заході взяли участь і провідні європейські спікери, серед яких Роберт Сас, Моніка Беняш, Штеффен Лоддер та інші.

Не обійшлося, звичайно, і без фахівців по захисту плодових насаджень від шкідників, хвороб та інших чинників, що впливають на якісні та кількісні характеристики врожаю.

Представник «Самміт-Агро Юкрейн», продукт-менеджер Михайло Полішвайко, презентував широкому загалу новинку компанії на 2023 рік – унікальний фунгіцид на основі двох форм міді - АРТЕМІКС! Саме в поєднанні двох форм міді (оксихлориду та гідроксиду міді), наявності сучасних ад’ювантів у складі, інноваційній формуляції, де >50% часточок міді розміром менше 1,0 мкм, і полягає унікальність продукту.

Ці чинники забезпечують одночасно швидку та пролонговану дію, покращену біодоступність міді, стійкість до змивання опадами, відмінну покрівельну здатність і, звичайно ж, високу ефективність проти основних хвороб яблуні – парші, плямистостей та бактеріозів.

АРТЕМІКС з успіхом використовують в 11 країнах Європи на більш, ніж 65 культурах – прийшов час для інновації і в Україні!

Всі доповіді були цікаві й насичені, а отже, питання і дискусії продовжились в колуарах.

А вже наступного дня 01.02.2023 увага гостей Львова була прикута до форуму «ІНТЕНСИВНИЙ ЯГІДНИК», який перейняв естафету від «садів».

Ягідництво – одне з прогресивних сучасних напрямків українського сільського господарства.

Обмін знаннями щодо вирощування, зберігання, продажу ягід та, звичайно ж, створення умов конкурентоспроможності продукції на світовому ринку – ключове завдання, яке ставили перед собою учасники заходу.

Конференція стала професійним майданчиком для спілкування представників ягідних господарств, які прагнуть розвивати напрям інтенсивного ягідництва, покращувати виробничі показники, вдосконалювати технологію, розширювати виробництво, закласти нові сучасні плантації перспективних сортів та культур, стати рентабельними на внутрішньому ринку та розвивати експорт.

Міжнародні та українські експерти представили своє бачення щодо успішного ведення ягідного бізнесу та перспективи на поточний рік.

Окремо увагу приділили важливій темі захисту ягідних насаджень від шкодочинних об’єктів, та екологічності продукції.

Андрій Осиковий – передовий спеціаліст з садівництва та керівник центрального регіону «Самміт-Агро Юкрейн» в рамках свого виступу на конференції зосередив увагу гостей саме на екологічних рішеннях в питанні захисту ягідників.

В портфоліо компанії є цілий ряд продуктів, зареєстрованих на ягоди, серед яких більшість спрямовано саме на органічне землеробство та мають сертифікати «Органік стандарт».

Особливу увагу експерт звернув на мідьвмісні фунгіциди, серед яких давно відомий на ринку МЕДЯН ЕКСТРА та новинку 2023 року АРТЕМІКС, а також супер-ефективне біологічне рішення для захисту від сірої гнилі ягід – біофунгіцид БЕСТКУР.

Щодо захисту від шкідників, експерт відзначив СІЛКЕР – засіб для фізичної іммобілізації шкідників, який не містить пестицидів, інсектицид ТЕППЕКІ, що контролює всі відомі види попелиць, та МОСПІЛАН – інсектицид №1, який ефективно захистить врожай і при тому не зашкодить бджолам.

А щоб розкрити весь потенціал врожайності та захистити рослини від стресів,  не слід забувати про біостимулянти. Тут увага учасників була прикута до особливостей та переваг мультифункціонального біостимулянту, антистресанту та біоактиватору ґрунту АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС.

Цікавої й корисної інформації було багато. Не дивлячись на непрості умови сьогодення, організатори заходу – журнал «Садівництво по-українськи» - доклали максимальних зусиль, щоб забезпечити безпеку гостей та безперебійну роботу, за що їм щира подяка!

Ну а ми готуємось до зустрічі з вами на наступних заходах!