ДЕНЬ ПОЛЯ ПО ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

13 червня 2019 компанія «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» провела День Поля присвячений захисту зернових культур на базі  ДП «ДГ «Зелені Кошари»», що у Миколаївській області.

З  цим господарством ми працюємо ще з 2010 року і його особливістю є  відкритість до впровадження інновацій. Темою семінару був огляд сортів пшениці та ячменю, висвітлення ключових аспектів технології їх  вирощування та захисту. Фахівці господарства та гості Дня Поля відзначили гарний стан посівів зернових.

На озимій пшениці  тут ще з осені ґрунтово застосували гербіцид ПЛЕДЖ із нормою 0,1 кг/га і тим самим забезпечили чисте від бур’янів поле навесні. Завдяки потужній дії препарату відпала необхідність у додаткових гербіцидних обробках.
Завдяки протруюванню насіння сумішшю препарату ФУНАБЕН Т (2,5 л/т) з додаванням інноваційного біостимулянту АМАЛГЕРОЛ (1,5 л/т) вдалося захистити пшеницю від хвороб насіння, розкрити повний потенціал культури та збільшити енергію проростання.

Вберегти культури від септоріозу, іржі й борошнистої роси допомогли фунгіцидні обробки озимих культур препаратами ЮТАКА, ФЕЗАН ПЛЮС та ЯМАТО. А від шкідників цього сезону рятувалися потужним двокомпонентним інсектицидом ІНАЗУМА з додаванням органосиліконового ад’юванту СКАБА для забезпечення гарного покриття колосу.
В технології захисту ячменю фахівці «Зелених Кошар» звернули увагу гостей на відмінну роботу трьхкомпонентного фунгіциду ЮТАКА, котрий було застосовано у фазу кущення із нормою 1,4 л/га для запобігання розвитку кореневих гнилей.

Гості семінару (агрономи та фермери Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей) взяли на озброєння отримані знання і вирушили до своїх господарств втілювати їх на практиці.