«САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» СВЯТКУЄ 20 РОКІВ НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ!

1 березня 2019 року компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» відсвяткувала свій 20-річний ювілей.

За цей довгий шлях безперервного розвитку та злагодженої щоденної роботи компанія стала відомою на українському ринку засобів захисту рослин. Представникам «Самміт-Агро Юкрейн»  вже давно довіряють партнери та клієнти – про це свідчать численні привітання та щирі подяки, котрі отримала компанія під час святкування свого дня народження.

Урочистий захід в тематичному японському стилі відбувся у святковій залі «Fairmont Grand Hotel Kyiv».

Окрім  розважальної програми на гостей чекав екскурс історією «Самміт-Агро  Юкрейн» від дати її заснування японською корпорацією «Сумітомо  Корпорейшн» в 1999 році і аж до теперішніх часів.

Тамара  Миколаївна Мельничайко, Генеральний директор, що працює в компанії  найдовше (20 років!), відмітила успіхи, котрими сьогодні пишається весь  колектив. Це - невпинний ріст: з моменту заснування кількість продуктів у  портфоліо зросла з 8 до 50, а кількість працівників збільшилась майже у  3 рази – з 12 до 33 чоловік. При чому третина співробітників працюють в  компанії понад 10 років!

Згадали труднощі, з котрими стикалися, та перемоги, котрі вивели «Самміт-Агро Юкрейн» на дорогу успіху.

Не залишили без уваги й першу публікацію в пресі, де було згадано про тоді ще нікому невідому компанію «Самміт-Агро Юкрейн» у  журналі «Пропозиція» (вересень 1999 р.).

З  2017 року «Самміт-Агро Юкрейн» активно розвиває на вітчизняному ринку  лінійку біопродуктів «SeiPro», ставлячи в пріоритет відповідальне  ставлення до здоров’я людини та довкілля.

Ще однією гордістю «Самміт-Агро Юкрейн» є постійний професійний ріст.

«Самміт-Агро  Юкрейн» є  частиною групи  компаній «Sumi Agro Europe», тож перейняття  успішного досвіду  європейських колег є незмінною частиною політики  компанії. За останні  20 років «Самміт-Агро Юкрейн» організувала чималу  кількість подорожей  для своїх співробітників, клієнтів та партнерів  в  країни Європи та,  навіть, до самої Японії.

На сьогодні   «Самміт-Агро Юкрейн» має 38 авторизованих дистриб’юторів, більшість з   яких прибули на святкування, щоб особисто поздоровити партнера та   висловити свої щирі побажання.

У  заході брали активну участь  партнери з Японії та Європи, висловлювали  гордість за українську  компанію та віру в її світле майбутнє.

Окрему увагу гостей звернули на принципи, що були закладені майже 400 років тому засновниками японської корпорації «Сумітомо»:

  • досягати процвітання, займаючись виключно чесним бізнесом;
  • основна цінність компанії – люди;
  • висока корпоративна культура, що сприяє інноваціям.

Можливо,  саме ці принципи, що чітко втілюються в життя керівництвом «Самміт-Агро  Юкрейн» вже 20 років і стали запорукою успіху та процвітання компанії.

20 років на ринку: мистецтво зростати разом!