СЕМІНАР "САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН" ПО ЗАХИСТУ РІПАКУ ТА ПШЕНИЦІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Не втрачати оптимізму і дбати про врожай – ось девіз українських аграріїв.

З огляду на це, вкрай важливо тримати руку на пульсі, отримувати актуальну інформацію, своєчасно оглядати посіви, досліджувати їх стан, обмінюватись думками з колегами.

Так, 9 червня у Вінницькій області на базі ДПДГ "Олександрівське" відбувся семінар по ефективному захисту польових культур, організований «Самміт-Агро Юкрейн».

В заході взяло участь більше 40 аграріїв Вінницької та прилеглих областей: власники та агрономи господарств, а також представники дистриб’юторських компаній.

Крім теоретичної частини, гостей, звичайно ж, цікавив стан посів пшениці та ріпаку, що були оброблені препаратами «Самміт-Агро Юкрейн», тож вирушили у поля.

Агроном ДПДГ "Олександрівське" поділився успішним досвідом застосування на посівах озимої пшениці фунгіцидів Ютака, Зепан та Ямато, що допомогли захисти посіви від хвороб.

На ріпаку ж контролювали хвороби за допомогою препаратів Ікарус Турбо та Ютака.

Бур’яни в посівах ріпаку позбутися від шкідників допомагали інсектициди Моспілан та Іназума.

Крім того, застосування у цвітіння Моспілан ще й гарантувало безпеку для бджіл, що вкрай важливо в реаліях сьогодення.

Досягти дружніх сходів на обох культурах, зменшити вплив стресів та покращити кореневу систему рослин традиційно допомагали біостимулянти Амалгерол та Амалгерол Ессенс.

Результатами у господарстві задоволені.

Гості мали нагоду поставити експертам компанії актуальні запитання, дослідити схеми захисту культур, взяти на замітку агрономічні нюанси, обмінятися думками.

Ну а ми щасливі нагоді поспілкуватися з колегами, будемо й надалі тримати вас в курсі подій!