СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН КУПУЄ 51 ВІДСОТОК АКЦІЙ КОМПАНІЇ ТОВ «СПЕКТР-АГРО»

Шановні друзі та партнери, Маємо честь повідомити про важливу подію, яка сталася 11.07.2018 року. Наша материнська компанія Сумітомо Корпорейшн («Сумітомо»), ТОВ «Спектр-Агро» та ТОВ «Спектр-Агротехніка» («Спектр-Агро») підписали угоду, згідно якої Сумітомо придбає 51 відсоток акцій компанії «Спектр-Агро». 

Компанія «Спектр-Агро» була заснована в 2009 році та постачає такі сільськогосподарські ресурси, як засоби захисту рослин, добрива, насіння та сільськогосподарську техніку для більше ніж 3500 українських сільськогосподарських виробників. «Спектр-Агро» є одним із офіційних дистриб’юторів продукції ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» в Україні. 

Більше ніж 30 років тому в Cумітомо був започаткований агро-науковий напрямок (ASBL), учасники якого на сьогоднішній день є провідними експортерами засобів захисту рослин, вироблених японськими підприємствами. Почавши з експорту засобів захисту рослин з Японії, Сумітомо активно займається розширенням мережі постачання по всьому світу, постійно розвиваючи оптові та роздрібні канали збуту. На сьогоднішній день ця діяльність здійснюється у 30 країнах світу. Придбання Компанії «Спектр-Агро» є продовженням розвитку бізнесу Сумітомо у торгівлі сільськогосподарськими ресурсами. До цього, а саме у 2011 році, Сумітомо придбало компанію Alcedo S.R.L, найбільшого роздрібного продавця сільськогосподарської продукції в Румунії, а у 2015 році Сумітомо придбало компанію Agro Amazonia, яка є одним з найбільших фермерських роздрібних торговельних каналів в штаті Мату-Гросс у Бразилії. Очікується, що завдяки поєднанню глобального досвіду Cумітомо з знаннями місцевого ринку компанією Спектр-Агро відбудеться розширення і зростання діяльності останньої в Україні. Україна є важливим виробником сільськогосподарської продукції в світовому масштабі, і обидві компанії прагнуть зміцнити продуктивність українських виробників сільськогосподарської продукції для забезпечення продуктами харчування зростаюче населення світу. 

Керівництво компанії «Самміт-Агро Юкрейн» вітає обидві компанії з взаємовигідною угодою та висловлює впевненість, що це принесе спільний успіх та зростання! В свою чергу, повідомляємо, що дана подія не має прямого впливу на діяльність компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» в Україні. Компанія «Спектр-Агро» як була, так і залишається нашим важливим авторизованим дистриб’ютором та ми сподіваємось на подальші гарні відносини та зростання спільного бізнесу.