УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ «УСПІШНЕ САДІВНИЦТВО І ПЕРЕРОБКА: ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ. ВЧИМОСЯ ПЕРЕМАГАТИ!»

Ми раді кожній можливості наживо зустрітися з садівниками та партнерами. Тому 1-2 червня 2023 скористалися такою нагодою, ставши технологічним партнером міжнародної конференції «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!» в Кам’янець-Подільському.

Захід був присвячений особливостям вирощування кісточкових, зерняткових та горіхоплідних садів. Це теми, яким наша компанія присвятила багато років, та добре знає, що саме турбує садівників та має дієві рішення для захисту плодових насаджень!

Протягом заходу ми надали багато індивідуальних консультацій щодо захисту саду від особливо складних шкідників. Адже компанія в своєму портфелі має надпотужні інсектициди, які в змозі вирішити будь-які проблеми в саду – кліщі, щитівки, грушева медяниця, попелиці. Клієнти відмічають ефективну роботу «зірок» нашого портфоліо: Моспілан, Сілкер, Теппекі, Ніссоран, Санмайт, Балазо, Апплауд тощо.

А під час виступу ми також поділилися головними секретами підвищення врожайності за допомогою біопрепаратів. Ця тема викликала підвищену зацікавленість учасників, адже захищена безпечними препаратами продукція має набагато ширші можливості для реалізації як в Україні, так і за кордоном. Високим попитом у садівників користуються Амалгерол Ессенс (багатофункціональний біостимулянт), Кінактив Фрут (спеціальний набір амінокислот для плодових культур), новинка – атрактант для бджіл Біополін, а також Бесткур (біологічний фунгіцид проти сірої гнилі на ягодах).

Дякуємо учасникам і організатором за цікаву і продуктивну зустріч!