«ЗАХИСТ ОВОЧІВ БЕЗ СЕКРЕТІВ» - ПІДСУМКИ ВЕБІНАРУ 31.03.2021

Овочі – важливий елемент повноцінного харчування кожної людини, адже вони містять у своєму складі вітаміни, мікро- та макроелементи, клітковину, тощо. Крім того, овочі – це ще й високорентабельний бізнес, який дозволяє отримати чи не найбільші прибутки з одиниці площі.  

Тим не менш, овочі є досить вразливими для розвитку і поширення різних хвороб та шкідників протягом всього вегетаційного періоду. Та й погодні «форс-мажори» можуть мати негативний вплив на майбутні врожаї.

Тому на початку сезону активного вирощування овочів 31 березня 2021 компанія «Самміт-Агро Юкрейн» організувала для українських овочівників вебінар «ЗАХИСТ ОВОЧІВ БЕЗ СЕКРЕТІВ», на якому виступили найкращі експерти компанії в даній галузі.

Про що говорили?

Технічний експерт «Самміт-Агро Юкрейн» Південно-Східного регіону Віктор Майстренко, що працює в компанії вже понад 15 років та має величезний практичний досвід, почав свою доповідь з головного, що цікавить овочівників на початку сезону, – підготовки розсади.

Адже вже зараз, на початковому етапі росту та розвитку, закладається потенціал урожайності культури.

Експерт радить застосувати інноваційний біостимулянт та біоактиватор ґрунту АМАЛГЕРОЛ, що забезпечить гарний старт культури, посприяє вдалому розвитку кореневої системи, покращить приживлюваність розсади після висадки на постійне місце вирощування.

А майбутнє застосування біопрепарату вже по листу підвищить імунітет рослин та їх стійкість до несприятливих умов навколишнього середовища, збільшить ефективність роботи фунгіцидів при застосуванні в бакових сумішах, покращить забарвлення майбутніх плодів та буде протидіяти сонячним опікам. Продукт 100% натуральний, дозволений до використання в органічному землеробстві та сертифікований «Органік Стандарт».

Звернув спеціаліст увагу гостей он-лайн конференції і на небезпечні хвороби, що найчастіше атакують овочеві культури. Серед них фітофтороз, пероноспороз, біла та сіра гнилі, фузаріоз, вертицильоз, чорна плямистість, борошниста роса, антракноз та інші.

Тут, в залежності від проблематики та безпосередньо культури, експерт радить звернути увагу на лінійку фунгіцидів, що має у своєму портфоліо «Самміт-Агро Юкрейн». Це добре відомий японський препарат ТОПСІН-М, НАУТІЛ, МАНЗАТ, мідьвмістний препарат МЕДЯН-ЕКСТРА, що має сертифікат «органік стандарт», а також, звичайно, зірковий фунгіцид РАНМАН ТОП – незамінний у боротьбі із фітофторозом томатів.

Окрему увагу експерт приділив бактеріальним хворобам овочевих культур. Тут на допомогу прийде біологічний бактерицид КАЗУМІН.

Шкідники – окрема важлива тема, адже через них українські овочівники щороку зазнають суттєвих втрат врожаю.

Про методи боротьби з ними гостям заходу розповідав Микола Чернявський – регіональний представник «Самміт-Агро Юкрейн» у Запорізькій області, яку по праву часто називають «овочевим краєм».

Розглядаючи проблематику та рішення, що пропонує компанія, Микола приділив увагу інноваційному продукту, дія якого базується виключно на фізичному впливі на дрібних шкідників. Це - препарат СІЛКЕР. Продукт виготовлений на основі запатентованої 3D-IPNS-технології. А його застосування є відмінною альтернативою хімічним засобам захисту. 

Після обробки, розчин СІЛКЕР вкриває дрібних комах тонкою плівкою полімеру. Полімери з'єднуються разом, утворюючи специфічну 3-мірну сітчасту структуру на чутливих шкідниках. Розповідь була підкріплена цікавими дослідженнями дії препарату проти таких шкідників, як білокрилка, павутинні кліщі, попелиці, трипси. Експерт окремо відзначив, що СІЛКЕР має високу ефективність проти дорослих форм білокрилок (імаго) за умов 2-3 обробок кожні 5-7 днів.

І наостанок, Костянтин Лагутенко – регіональний представник «Самміт-Агро Юкрейн» у Херсонській та Миколаївській областях з доповіддю про лінійку біопродуктів «SeiPro», що є у портфоліо компанії. Біопрепарати вже не один рік стають у нагоді овочівникам зі всієї країни. Серед них добре знайомий флагман АМАЛГЕРОЛ, біостимулянт для кращого запилення та росту зав’язі КІНАКТИВ ІНІШІАЛ, повний комплекс рослинних амінокислот КАЙШІ, набір амінокислот для росту плодів КІНАКТИВ ФРУТ, а також унікальний біологічний фунгіцид проти сірої гнилі БЕСТКУР, який цього року отримав розширення реєстрації на томати та вже успішно застосовувався у господарствах Півдня України.

Розглянули практичний досвід різних господарств, відмітили позитивну динаміку застосування біопродуктів в овочівництві.

А по завершенню заходу провели «Овочеву вікторину» з цінними призами для найуважніших глядачів.

Бажаєте дізнатись більше?

Дивіться запис вебінару на нашому You-Tube каналі:  https://is.gd/NObZZG