ПЕРЕДПОСІВНА ОБРОБКА НАСІННЯ – ЗАПОРУКА СТАБІЛЬНОГО ВРОЖАЮ

В Україні вже тривають весняно-польові роботи сезону 2023.

Аграрії завершують підживлювати озимі зернові культури та озимий ріпак. Окрім цього, у південних областях країни вже розпочали посівну кампанію ранніх ярих культур. 

Так, за даними Міністерства Аграрної Політики та Продовольства аграрії Одещини станом на 3 березня посіяли 3,5 тис. га зернових та зернобобових культур, з яких 1,5 тис. га ячменю та 2 тис. га гороху. Агровиробники й господарства інших областей розпочали підготовку до сівби ярого ячменю, пшениці та гороху.

Щоб досягти максимальної врожайності посівів, необхідно дотримуватися певних технологічних норм вирощування. Важливим базовим елементом такого технологічного процесу є передпосівна обробка насіння фунгіцидами. Цей прийом дозволяє отримати здорові й дружні сходи, захистити як кореневу систему, так і молоді проростки від комплексу фітопатогенів. Передпосівна обробка насіння до того ж є економічно та екологічно дуже виправданим заходом, адже при відносно невеликих фінансових затратах на протруйник можна контролювати низку шкідливих організмів.

Важливо пам’ятати, що лише за рахунок протруювання насіння можна контролювати збудників хвороб, що містяться в ґрунті, знаходяться всередині насіння або в насіннєвій оболонці. Фунгіцидні обробки у період вегетації проти цих фітопатогенів є неефективними.

Фахівці компанії «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендують обробити насіння ярого ячменю, ярої пшениці та гороху ефективним двокомпонентним протруйником ВІНЦИТ (тіабендазол 25 г/л + флутріафол 25 г/л) з нормою витрати препарату 1,5-2,0 л/т, що дозволить:

  • захистити молоді проростки від ґрунтової та насіннєвої інфекцій: видів сажки, кореневих гнилей, хвороб колеоптеле, пліснявіння насіння;
  • стримати аерогенне ураження рослин хворобами на ранніх етапах росту сітчастою та смугастою плямистістю, ринхоспорізом та септоріозом сходів.

За рахунок вмісту у своєму складі комплексу прилипачів ВІНЦИТ забезпечує 100% покриття насіння – препарат надійно утримується на поверхні насіння без злипання, осипання та утворення пилу, а якісний барвник допоможе оцінити рівномірність обробки насіння. За потреби можливе сумісне використання разом з мікродобривами, стимуляторами росту та інсектицидними протруйниками.

Окрім обробки зернових та зернобобових культур фунгіцидним протруйником, рекомендуємо додавати у бакову суміш мультифункціональний біостимулянт й антистресант АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС з нормою витрати 1,5-2,5 л/т насіння. Завдяки вмісту у своєму складі комплексу фітогормонів, антиоксидантів, органічного вуглецю, калію та азоту, альгінату й широкого набору амінокислот даний препарат:

  • підвищує енергію проростання та польову схожість насіння;
  • посилює ріст та розвиток кореневої системи;
  • підвищує стійкість рослин до несприятливих погодних умов.

Обробляйте насіння якісними препаратами та отримуйте щедрі врожаї!

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.