ЯКІСНЕ ОЧИЩЕННЯ ОБПРИСКУВАЧА ТА ЙОГО КОНСЕРВАЦІЯ НА ЗИМУ

Обприскувачі, які використовують господарства для внесення засобів захисту рослин, є складними технічними пристроями, що потребують періодичного огляду й технічного обслуговування. Окремі елементи та частини оприскувача контактують упродовж використання з агресивним середовищем, яким є робочий розчин засобів захисту рослин чи добрив. Нехтування простими правилами при його очищенні, а також перед консервацією на зимовий період призводять до виходу з ладу систем та вузлів обприскувача, скорочення його строку служби вцілому.

Робочі розчини пестицидів часто залишають після себе нерозчинні залишки, осади, які можуть засмічувати фільтри та форсунки обприскувача, або ж налипати на внутрішні стінки баку чи трубопроводів, ускладнюючи процес обприскування та призводячи до технологічних зупинок у полі. А кінцевим результатом є поломка дороговартісного обладнання.

Іншою ж загрозою, до якої може призвести неякісна очистка обприскувача, є пошкодження культурних рослин при наступних обробках, або ж навіть повна втрата рослин на полі.

Побутові миючі засоби, просто чиста вода, аміачна вода чи гідроксид натрію не забезпечують комплексного й повноцінного очищення обприскувача та його внутрішніх систем.

Саме тому експерти компанії «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендують використовувати СЕНДАЙ – спеціально розроблений засіб для ефективного та безпечного очищення обладнання для обприскування.

Переваги препарату:

  • готове рішення, не потрібно шукати чи пристосовувати різні хімічні речовини чи миючі засоби;
  • полегшує та пришвидшує процес обприскування за рахунок ефективного усунення засмічення баку обприскувача, а також трубопроводів, фільтрів та форсунок, від залишків пестицидів та інших речовин, в т.ч. на основі олій;
  • не завдає корозії металевим частинам обприскувача.

Обприскувач необхідно мити:

  • не рідше 1 разу на місяць при використанні фунгіцидів та інсектицидів;
  • щоразу після використання гербіцидів, особливо при переході на чутливу культуру після застосування препаратів на основі флуміоксазину та сульфонілсечовин;
  • перед консервацією обприскувача на зиму.

Використовуючи СЕНДАЙ з концентрацією 0,5% від кількості води, необхідної для промивки (0,5 л/100 л води) Ваш обприскувач буде завжди у повній бойовій готовності!

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.