БЕСТКУР – ЗАХИСТ МАЛИНИ ТА ОВОЧІВ ПЕРЕД ЗБОРОМ ВРОЖАЮ

На дворі вже середина серпня, багата пора для збору врожаїв ягід та овочів, а саме малини й томатів. Урожайність та якість вирощеної продукції залежить від технології вирощування культури та погодних умов. Eпродовж кількох останніх тижнів, погода радує рясними дощами, а землю - такою необхідною на полях цінною вологою.

З іншої сторони, коли густі насадження малини чи кущі томатів довгий період знаходяться вологими, а температури вдень підіймаються до позначок +26…+28 0С, це створює сприятливий мікроклімат для стрімкого розвитку й поширення шкодочинних хвороб, які здатні знизити урожайність продукції, а також погіршити її якість й товарний вигляд.

Серед найбільш поширених фітопатогенів у цей період на малині та томатах є сіра гниль й бактеріози .

Звичні для нас фунгіциди мають ефективність на ці хвороби, однак, їх використання регламентоване і обмежене, особливо у період збору врожаю, адже вони здатні накопичуватися у вирощеній продукції, що є небезпечним для споживачів.

Строк останньої обробки до збору врожаю – основний параметр й закон для «хімічних» препаратів, і тут кращі з кращих можна використовувати не пізніше ніж за 7-14, а часом 30 днів до збору врожаю. За цей час і сила фунгіцидної дії закінчиться практично, і хвороби продовжать прогресувати.

Фахівці компанії Самміт Агро Юкрейн радять у випадках настання періоду плодоношення й збору врожаю використовувати альтернативу хімічним засобам захисту – фунгіцид біологічної дії БЕСТКУР.

Бесткур – унікальний біологічний фунгіцид проти сірої гнилі та бактеріозів для захисту малини й томатів.

Препарат повністю безпечний, сертифікований для використання в  органічному землеробстві у Європі та має сертифікат «Органік Стандарт» в  Україні.

До його складу входять екстракти двох видів рослин роду цитрусових (Citrus reticulata і Citrus aurantium), тому обробки можна проводити буквально за день до збору урожаю, оскільки даний препарат не має обмежень щодо строків останньої обробки згідно реєстрації. За умови  використання у попередні обробки хімічних фунгіцидів, БЕСТКУР забезпечує більше 70% ефективності в залежності від погодних умов і стану насаджень.

Помічено, що використання біофунгіциду БЕСТКУР у рази зменшує відсоток уражених ягід та плодів під час зберігання та реалізації продукції.

Механізм дії БЕСТКУР на збудників хвороб подвійний і полягає у руйнуванні клітинної стінки фітопатогену, а з іншої сторони – підвищує імунітет рослини, забезпечуючи таким чином природню стійкість до хвороб.

БЕСТКУР добре розчиняється, не має запаху, повністю безпечний для бджіл, не впливає на смак і забарвлення плодів.

Застосування БЕСТКУР у нормі 1,0-1,5 л/га у період достигання й збирання продукції забезпечить ефективний контроль сірої гнилі та бактеріозів ваших насаджень!

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.