БІОПРОДУКТИ У СИСТЕМІ ЗАХИСТУ ТОМАТІВ

Томати - одна з найулюбленіших культур овочівників. Однак, часто забезпечення цієї культури лише необхідними добривами та системою захисту рослин не гарантує отримання сталого, повноцінного і якісного врожаю.

У процесі вирощування томатів рослини часто піддаються впливу низки факторів, які можуть викликати стан стресу, внаслідок чого призупиняється ріст і розвиток рослин, різко знижується активність кореневої системи, знижується інтенсивність фотосинтезу тощо. У період цвітіння стресові фактори можуть призвести до зменшення зав’язування плодів або навіть скидання зав’язі. Причини стресу різноманітні, основні з них: коливання нічних та денних температур, надто високі чи низькі температури, нестача або надлишок вологи.

В портфоліо «Самміт-Агро Юкрейн» є низка унікальних, інноваційних та екологічно безпечних біостимулянтів, застосовуючи які можна нівелювати негативний вплив наслідків стресу різного походження та отримати повноцінний і якісний врожай томатів.

АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС з нормою витрати 2,0-3,0 л/га поліпшить фізіологічний стан рослин та покращить їх ріст та розвиток за рахунок фітогормонів, амінокислот, антиоксидантів, органічного вуглецю, калію та азоту що містяться у препараті.

Препарат можна застосовувати як методом обприскування, так і для вирощування томатів на краплинному зрошенні.

КІНАКТИВ ІНІШІАЛ покращить розвиток суцвіть, підвищить продуктивність та життєздатність пилку, допоможе уникнути надмірного осипання зав’язі та утворення дрібних плодів. Обприскувати томати необхідно у період бутонізації з нормою препарату 1,0-1,5 л/га і через 10 днів обробку бажано повторити. Можна застосовувати даний біостимулянт зрошувальною системою, він поєднується з більшістю пестицидів і добривами.

КІНАКТИВ ФРУТ – біостимулянт на основі амінокислот, застосування якого у фазі активного росту плодів з нормою витрати 3,0-4,0 л/га дозволяє збільшити розмір плодів, покращити їх забарвлення та смакові якості, а також подовжити лежкість та зберігання продукції.

Окрім лінійки біостимулянтів, у портфоліо «Самміт-Агро Юкрейн» є й ефективний біофунгіцид БЕСТКУР, який при нормі витрати 1,0-1,5 л/га за профілактичного застосування, дозволить стримати розвиток сірої гнилі, бактеріозів, альтернаріозу та фітофторозу.

Хочемо наголосити:  

АМАЛГЕРОЛ ЕССЕНС, КІНАКТИВ ІНІШІАЛ, КІНАКТИВ ФРУТ та БЕСТКУР повністю безпечні для навколишнього середовища, корисної ентомофауни та людей, що працюють з препаратами і споживають продукцію. Згідно регламентів застосування, вони не мають періоду очікування до збору врожаю, а отже вибирати овочі та фрукти можна вже через годину після обробки.

Всі наведені вище біопродукти є 100% натуральними, сертифікованими для застосування у системах органічного землеробства.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.