КОНТРОЛЬ ХВОРОБ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР В ЛІТНІЙ ПЕРІОД

Більшість овочевих культур є досить вразливими до хвороб, тож отримати товарний урожай без застосування фунгіцидів практично неможливо.

Великою мірою це стосується овочевих культур родини пасльонових, які схильні до ураження фітофторозом, що в свою чергу може призвести до значних втрат урожаю та навіть до повної загибелі рослин.

З метою недопущення поширення та розвитку цієї небезпечної хвороби ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» при виявленні перших ознак ураження фітофторозом, а краще профілактично, рекомендує застосувати новий високоефективний контактний фунгіцид РАНМАН ТОП, КС.

Препарат володіє властивостями часткового проникнення в тканини рослини, впливаючи на розвиток патогену на всіх його стадіях розвитку: блокує вихід та проростання спор, зупиняє ріст міцелію та пригнічує спороношення. РАНМАН ТОП, КС так само ефективно стримує розвиток альтернаріозу, а також застосовується на огірках проти переноспорозу для профілактики та як ефективний лікувальних засіб на початкових стадіях розвитку хвороби (в перші 24 години після інфікування). РАНМАН ТОП, КС є надзвичайно стійким до змивання опадами, що дуже актуально за мінливої погоди з частими дощами, але не залишає плям на плодах оброблених рослин і має короткий період очікування до збору врожаю (7 днів). Норма витрати препарату: 0,5 л/га.

Овочеві культури схильні й до бактеріальних хвороб. Особливо це стосується томатів та капусти. З метою профілактики бактеріальних хвороб рекомендуємо застосовувати мідьвмісний препарат МЕДЯН ЕКСТРА 350, КС з широким спектром протигрибкової та бактерицидної дії.

Препарат створює на поверхні рослини захисний шар, який запобігає проникненню збудників бактеріальних та грибкових хвороб всередину рослини. На відміну від багатьох інших препаратів на основі хлорокису міді, МЕДЯН ЕКСТРА 350, КС не проявляє фітотоксичної дії на рослини, що обробляються. Норма застосування: 2,0 л/га.

Якщо ви вже виявили осередки бактеріальних хвороб, то доцільним буде застосування системного бактерициду біологічного походження КАЗУМІН 2Л, РК. Препарат проявляє лікувальну дію, ефективно пригнічуючи розвиток бактеріальної інфекції. Норма застосування препарату: 1,5 л/га. Для подовження захисної дії, КАЗУМІН 2Л, РК необхідно застосувати в баковій суміші з МЕДЯН ЕКСТРА 350, КС. А на капусті, за значного розвитку слизистого та судинного бактеріозів, норму витрати препарату потрібно підвищити до 3,0 л/га. У випадку сильного розвитку бактеріальних хвороб, необхідно через 7-14 днів повторити обробку.

За консультаціями звертайтесь до представника компанії

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні, або до головного офісу:

+38 (044) 494-37-04