КОНТРОЛЬ БОРОШНИСТОЇ РОСИ Й ІНШИХ ХВОРОБ ЯБЛУНІ В ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ВЕГЕТАЦІЇ

На середину третьої декади травня яблуневі сади вже пройшли першу важливу частину свого розвитку і заклали врожай, а більшість садів, в залежності від регіону та сортів, вже мають фазу розвитку навіть більшу за лісовий горіх.

Цьогорічні погодні сюрпризи створили умови, коли основна хвороба в садівництві, парша, відійшла на друге місце і в більшості господарств не створює проблем та добре контролюється.

В той же час борошниста роса досить агресивно розвивається і часто садівники не можуть впоратися з нею, застосовуючи традиційні фунгіциди. Третьою проблемою, що вже відмічається в яблуневих садах є плямистості листя, які почали масово проявлятися на клонах Голдена та Гали.

Прояви хвороб на яблуні, Київська обл., 24.05.2024р.

Тим не менш, не все так погано, є і гарні новини. Зокрема, це стосується господарств, що перед цвітінням чи в цвітіння застосували новий японський фунгіцид МІГІВА. Ці садівники відмічають очікувано гарний контроль парші та повідомляють про відмінний контроль борошнистої роси, особливо на фоні застосування інших препаратів, які не можуть справитися з цією проблемою.

Тож, якщо Ви ще не використовували фунгіцид МІГІВА в цьому сезоні, можна застосувати його зараз для контролю основних хвороб яблуні.

МІГІВА чудово контролює не лише паршу та борошнисту росу, а ще й альтернаріозні плямистості. Норма застосування МІГІВА: 0,15л/га. При дуже сильному тиску борошнистої роси ми рекомендуємо зробити спарену обробку із проміжком 7-10 днів. МІГІВА може застосовуватися як самостійно, так і в суміші з іншими контактними фунгіцидами.

З додатковими питаннями звертайтеся до нашого провідного спеціаліста з садівництва Андрія Осикового, +38 (050) 469-39-33,

або до регіонального представника «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні.