ДОГЛЯД ЗА ОБЛАДНАННЯМ ДЛЯ ОБПРИСКУВАННЯ

Процес обробки полів пестицидами – це високотехнологічна операція, яка потребує відповідних знань та дорогого обладнання. Для того, щоб не пошкодити культури при наступних обробках, а обладнання для обприскування служило довго і виконувало свої функції належним чином, потрібно забезпечити відповідний догляд за ним. Своєчасне та ретельне очищення баку оприскувача, трубопроводів, фільтрів та форсунок від залишків пестицидів та інших забруднювачів має дуже важливе значення.

Чому необхідно мити обприскувач?

Залишки пестицидів та інших речовин:

  • можуть пошкодити чутливі культури під час наступних обробок;
  • ускладнюють процес обприскування, призводячи до небажаних технологічних зупинок;
  • можуть сприяти виходу з ладу дорогого обладнання.

Нажаль, чистою водою повноцінно помити обприскувач неможливо. А використання побутових миючих засобів, аміачної води, гідроксиду натрію чи інших речовин не забезпечує комплексної та безпечної очистки. Використання деяких засобів, які не призначені для цієї мети, може пошкодити обладнання та навіть несе ризик здоров'ю операторів.

Саме тому "Самміт-Агро Юкрейн" рекомендує використовувати СЕНДАЙ – спеціально розроблений засіб для ефективного та безпечного очищення обладнання для обприскування.

До складу препарату входить цілий комплекс речовин з урахуванням всіх можливих варіантів забруднення, враховуючи будову та особливості експлуатації спеціального обладнання.

Застосування СЕНДАЙ допоможе уникнути пошкодження чутливих культур під час наступних обробок, полегшить та пришвидшить процес обприскування внаслідок уникнення простою техніки (для усунення засмічення форсунок чи фільтрів вже безпосередньо під час процесу обприскування). 

Крім того, якісне та безпечне очищення буде сприяти довгій і безвідмовній роботі обладнання.

Як часто потрібно мити оприскувач використовуючи спеціальний засіб СЕНДАЙ?

  • не рідше, ніж 1 раз на місяць, якщо обприскувач застосовувався для інсектицидних та фунгіцидних обробок;
  • необхідно обов'язково помити обприскувач після застосування гербіцидів, особливо на основі флуміоксазину та сульфонілсечовин;
  • якщо ви використовуєте воду з відкритих джерел і є загроза засмічення обладнання для обприскування органічними рештками;
  • перед консервацією обприскувача на зиму.

Норма витрати робочого розчину при застосуванні СЕНДАЙ становить 0,5% від кількості води, необхідної для промивки (0,5 л на 100 л води).

Не забудьте помити обприскувач!

Використовуйте сучасні технології від компанії "Самміт-Агро Юкрейн", адже вони полегшують життя та сприяють сталому розвитку Вашого бізнесу!

За більш детальною інформацією ви можете звернутися до регіонального представника «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні!