ЕКОЛОГІЧНИЙ КОНТРОЛЬ ШКІДНИКІВ НА ПЛОДООВОЧЕВИХ КУЛЬТУРАХ

Наразі позаду вже майже половина літа. Всі плодові та овочеві культури зараз активно розвиваються та формують врожай, а висока температура та рясні дощі, що пройшли останнім часом, сприяють розвитку хвороб та шкідників. Особливо гостро стоїть проблема із сисними шкідниками, адже на молодих зелених рослинах за таких погодних умов ця група шкідників чудово розвивається та завдає непоправної шкоди.

Цей рік взагалі видався дуже сприятливим для розвитку різних видів попелиць на всіх плодово-овочевих культурах, досі спостерігається аномальний розвиток білокрилки, яка масово уражує капусту, томати і огірки, навіть у відкритому ґрунті. Крім того, на груші відмічається потужний розвиток грушевої медяниці. Ситуація ускладнюється ще й тим, що на сьогодні вже проведено багато інсектицидних обробок і, з одного боку, робити чергування внесень продуктів із різними механізмами дії стає все складніше, а з іншого - наближається (або вже розпочався) період збору врожаю ранніх овочів та плодів, тож гостро постає питання накопичення залишків пестицидів у готовій продукції.

Що ж робити в такій ситуації? Відповідь дуже проста: використовувати сучасні засоби контролю шкідників, які є безпечними та не лишають ніяких токсичних залишків у вирощеній продукції.

Саме таким є препарат СІЛКЕР - інноваційний засіб для фізичної іммобілізації дрібних шкідників, що складається з суміші силіконових полімерних сполук.  

СІЛКЕР є безпечною альтернативою хімічним засобам захисту рослин (інсектицидам та акарицидам), але має біологічну активність на тому ж рівні, що й традиційні засоби!

Для контролю попелиць та кліщів на плодових деревах  СІЛКЕР слід застосовувати з нормою витрати 0,12-0,15 % розчин, на овочевих культурах норма застосування варіюється від 0,05 до 0,15% розчину в залежності від виду шкідника та культури, на якій застосовується препарат.

СІЛКЕР може бути застосований до 4 разів за сезон. Це контактний препарат, тож для ефективного контролю він має потрапити безпосередньо на шкідника. Важливо відмітити, що препарат слід застосовувати вдень у суху сонячну погоду, обов’язково потрібно наносити розчин на повністю сухий лист.

СІЛКЕР є повністю безпечним для людей і споживати плоди з оброблених рослин можна вже на наступний день.

Перед застосуванням уважно прочитайте інструкцію по застосуванню чи проконсультуйтеся із представником ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн».

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.