ЧИСТА ПЕРЕМОГА НАД ДВОДОЛЬНИМИ БУР’ЯНАМИ НА ВАШИХ ПОСІВАХ ЗЕРНОВИХ!

Аномально тепла погода весни 2024 по всіх регіонах країни сприяє активному росту та розвитку як озимих культур, так і зимуючих бур’янів.

Озима пшениця вже знаходиться у фазі кущення, тож аграріям слід бути уважними, щоб встигнути вчасно застосувати гербіциди на своїх полях.

В той же час на частині менш забур’янених полів або там, де з осені вносилися ґрунтові гербіциди, спостерігаються досить чисті поля і станом на сьогодні на таких полях гербіцидні обробки проводити ще зарано. Тим не менш з часом навіть на тих полях, які сьогодні виглядають чистими, з’являться ярі бур’яни, проти яких потрібно вже сьогодні запланувати обробку. 

Посіви озимої пшениці, Черкаська обл., Черкаський р-н, 02.04.2024р.

Експерти «Самміт-Агро Юкрейн» для контролю дводольних бур’янів в посівах озимих та ярих зернових культур рекомендують застосувати гербіцид ТІФОСІ.

ТІФОСІ - це чудове рішення, що однаково добре підійде для застосування в широкому діапазоні фаз розвитку зернових (від 3 листів культури).

Весною препарат можна застосовувати, починаючи від початку кущення і до прапорцевого листа.

Фактично можна не прив’язуватися до фази розвитку культури, а дивитися на розвиток бур’янів, підбираючи найбільш оптимальні фази їх розвитку та погодні умови.

ТІФОСІ - це сучасний, ефективний та зручний у застосуванні гербіцид. Він поєднує в собі дві діючі речовини: трибенурон-метил та тіфенсульфурон-метил, що поєднані у вдалій комбінації.

Препарат створений на основі запатентованої технології змішування діючих речовин «Two in one solution», що забезпечує найкращі споживчі характеристики.

Додатковим «бонусом» для споживача є оригінальна упаковка препарату - він постачається в комплекті із спеціальним дозатором, що унеможливлює контакт робітника із гербіцидом та дозволяє безпечно дозувати й використовувати гербіцид в польових умовах за будь-якої погоди.

Гербіцид ТІФОСІ має високу ефективність проти широкого кола зимуючих та ярих бур’янів - починає працювати вже при середньо добовій температурі +5°С, - а також падалиці традиційного соняшнику та ріпаку.

На відміну від інших продуктів даної категорії ТІФОСІ містить в своєму складі більшу кількість тифенсульфурон-метилу, що дозволяє краще працювати проти падалиці соняшнику, та має здатність пригнічувати розвиток метлюгу.

Для найкращого контролю бур’янів ТІФОСІ слід застосовувати, коли вони знаходяться в активному рості на ранніх стадіях розвитку. Для однорічних дводольних бур’янів це має бути 2-6 листків; амброзія полинолиста - до 2 листків; гірчиця польова, мак дикий та ромашка польова можуть контролюватися у більш пізніх фазах; підмаренник чіпкий - до 3 кілець, для багаторічних бур’янів – стадія розетки.

Часто весною на полях присутні різні види бур’янів в різних фазах розвитку, а падалиця ріпаку та сходи лободи мають восковий наліт, тому для досягнення найкращого результату рекомендуємо застосовувати ТІФОСІ в суміші із ад’ювантами.

Рекомендовані бакові суміші:

ТІФОСІ (0,06-0,07 кг/га) + ОЛЕМІКС (0,5-1,0 л/га)

або

ТІФОСІ (0,06-0,07 кг/га) + СКАБА (0,05-0,1 л/га)

Подбайте про захист своїх посівів завчасно!

Більш детально про особливості застосування цих гербіцидів ви можете дізнатися, звернувшись до наших регіональних представників чи відвідавши наш сайт та додаток.